نویدکیا لیست خرید به مسی‌ها داد

نویدکیا لیست خرید به مسی‌ها داد

در جلسه‌ای که روز گذشته محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان با مدیران این باشگاه داشت، در نهایت این سرمربی قبول کرد که در لیگ بیست و چهارم نیز روی نیمکت نارنجی‌پوشان بنشیند.

به گزارش 9صبح،سرمربی مس رفسنجان لیست بازیکنان مد نظر خود را به مدیریت این باشگاه ارائه کرده است.در جلسه‌ای که روز گذشته محرم نویدکیا سرمربی مس رفسنجان با مدیران این باشگاه داشت، در نهایت این سرمربی قبول کرد که در لیگ بیست و چهارم نیز روی نیمکت نارنجی‌پوشان بنشیند.

با قطعی شدن حضور نویدکیا در مس رفسنجان برای فصل جدید، این سرمربی لیست بازیکنان مد نظرش برای نقل و انتقالات را نیز به مدیریت باشگاه ارائه کرده است.

نویدکیا برای تمدید قرارداد برخی بازیکنان از باشگاه درخواست کرده، او همچنین نام برخی بازیکنان جدید را نیز به مدیریت ارائه کرده تا برای جذب آنها اقدام کنند.

نویدکیا در این باره گفت: «بر اساس مذاکراتی که با آقای پورمحمدی مدیرعامل باشگاه داشتیم و فهرستی که به ایشان ارائه دادم فعالیت نقل و انتقالاتی ما با هماهنگی کامل آغاز می‌شود و تلاش می‌کنیم با حفظ شاکله اصلی و تقویت تیم در پنجره تابستانی برای حضور قدرتمندانه در فصل جدید آماده شویم.»

منبع:ورزش سه

نظر شما