تقاضا گولسیانی از پرسپولیس؛به من زمان بدهید

تقاضا گولسیانی از پرسپولیس؛به من زمان بدهید

بخش روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس روز قبل در تماسی که با گئورگی گولسیانی داشت وضعیت او را پیگیری کرد و این مدافع گرجستانی پاسخ داد درحال بازگشت به کشورش است.

به گزارش 9صبح،گئورگی گولسیانی در تماس باشگاه پرسپولیس اعلام کرد پس از چند روز استراحت مذاکره با این تیم را آغاز خواهد کرد.بخش روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس روز قبل در تماسی که با گئورگی گولسیانی داشت وضعیت او را پیگیری کرد و این مدافع گرجستانی پاسخ داد درحال بازگشت به کشورش است.

گولسیانی در این تماس تلفنی به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد قرار است به گرجستان برگردد و چند روزی استراحت کند. او که فصل فشرده فوتبالی را پشت سر گذاشته نیاز به استراحت دارد و قرار است از اوایل هفته آینده مذاکرات ابتدایی را با پرسپولیس استارت بزند. قرار است گئورگی برای انجام مذاکرات نهایی به همراه خانواده اش راهی تهران شده و اگر مشکلی در مذاکرات و توافق طرفین نباشد او قرارداد تازه ای را با پرسپولیس در تهران امضا خواهد کرد.

گفتنی است که گولسیانی در صحبت های تلفنی که با درویش داشت نیز به او اعلام کرده بود پس از پایان بازی ها برای انجام مذاکرات نهایی به تهران خواهد آمد.

منبع:خبرورزشی

نظر شما