المپیک ۲۰۲۴:بدون لیونل مسی و ستارگان منچستریونایتد و چلسی+لیست

المپیک 2024:بدون لیونل مسی و ستارگان منچستریونایتد و چلسی+لیست

خاویر ماسکرانو، سرمربی تیم زیر 23 سال آرژانتین، 18 بازیکن خود را برای بازی‌های المپیک 2024 پاریس معرفی کرد که شامل چهار قهرمان جام جهانی می‌شود.

به گزارش 9صبح،لیونل مسی قبلا به بازی در المپیک 2024 علاقه نشان داده بود اما در نهایت مشخص شد که آرژانتین باید بدون او به این تورنمنت برود.خاویر ماسکرانو، سرمربی تیم زیر 23 سال آرژانتین، 18 بازیکن خود را برای بازی‌های المپیک 2024 پاریس معرفی کرد که شامل چهار قهرمان جام جهانی می‌شود. خرونیمو رولی یکی از سه سهمیه بالای 23 سال است که به همراه مدافع کهنه‌کار نیکولاس اوتامندی و خولیان آلوارز، مهاجم منچسترسیتی که هر سه قهرمان جام جهانی 2022 هستند، به تیم اضافه شده‌اند.

لیونل مسی که می توانست برای دومین بار پس از سال 2008 حضور در المپیک را تجربه کند، با بیان اینکه پاریس «برایش زیاد است»، ترجیح داد تمرکز خودش را روی کوپا آمریکا و ادامه فصل همراه با اینتر میامی قرار دهد. آنخل دی ماریا، زننده گل قهرمانی المپیک پکن هم به دلیل مشابه با مسی، به پاریس نخواهد رفت. آرژانتین قبل از بازی اول گروه خودش مقابل مراکش، دو بازی دوستانه انجام خواهد داد و سپس به مصاف اوکراین و عراق خواهد رفت.

خبر خوب برای منچستریونایتد و چلسی، غیبت آلخاندرو گارناچو و انزو فرناندز در این لیست است. این دو بازیکن یک فصل طولانی را پشت سر گذاشتند و در حال حاضر هم در کوپا آمریکا حاضر هستند.

آرژانتین

منبع:طرفداری

نظر شما