این ۲ سپاهانی به تمدید خود در سپاهان واکنش نشان دادند+عکس

این 2 سپاهانی به تمدید خود در سپاهان واکنش نشان دادند+عکس

فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه سپاهان از روز گذشته و با تمدید دو ساله قرارداد محمد کریمی کاپیتان طلایی‌پوشان آغاز شد و صبح امروز نیز نیما میرزازاد قرارداد خود را به مدت دو فصل با سپاهان تمدید کرد.

به گزراش 9صبح،نیما میرزازاد و محمد کریمی با انتشار دو پست جداگانه نسبت به تمدید قرارداد و ماندن در سپاهان واکنش نشان دادند.فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه سپاهان از روز گذشته و با تمدید دو ساله قرارداد محمد کریمی کاپیتان طلایی‌پوشان آغاز شد و صبح امروز نیز نیما میرزازاد قرارداد خود را به مدت دو فصل با سپاهان تمدید کرد.

این دو بازیکن امروز با انتشار دو پست جداگانه نسبت به تصمیم خود برای ماندن در سپاهان واکنش نشان دادند و  از این موضوع ابراز خرسندی کردند. 

کریمی در پست اینستاگرامی خود از تمدید قرارداد ابراز خوشحالی کرده و ابراز امیدواری کرده دو سال همراه با موفقیت را در سپاهان پشت سر بگذارد. این محتوایی است که با کلماتی متفاوت توسط نیما میرزازاد سنگربان سپاهانی‌ها هم در یک پست جداگانه منتشر شده است. 

به نظر می‌رسد با توجه به اینکه سپاهان روز ۱۶ مرداد ماه باید در دیدار مرحله اول پلی‌آف به مصاف الشباب الاهلی برود خیلی زود و با اخبار بیشتر طی روزهای آینده تیتر یک رسانه‌های ورزشی را به خود معطوف کند.

محمد کریمی

نیما میرزا زاد

منبع:ورزش سه

نظر شما