از پیشنهادات یونانی تا جانشینی بیرانوند برای پیام نیازمند

از پیشنهادات یونانی تا جانشینی بیرانوند برای پیام نیازمند

بلافاصله پس از قهرمانی سپاهان در جام حذفی اخباری در رسانه‌های یونانی درباره علاقه آ ا ک آتن برای جذب پیام نیازمند منتشر شد که حسابی هواداران اصفهانی را نگران کرد و عدم حضور نیازمند در ترکیب اصلی در فینال جام حذفی بر این نگرانی اضافه می‌کرد.

به گزارش 9صبح،پیام نیازمند به احتمال فراوان در فصل پیش‌رو هم با پیراهن سپاهان در میادین دیده خواهد شد.بلافاصله پس از قهرمانی سپاهان در جام حذفی اخباری در رسانه‌های یونانی درباره علاقه آ ا ک آتن برای جذب پیام نیازمند منتشر شد که حسابی هواداران اصفهانی را نگران کرد و عدم حضور نیازمند در ترکیب اصلی در فینال جام حذفی بر این نگرانی اضافه می‌کرد.

پس از مطرح شدن پیشنهادات یونانی ماجرای فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس ایجاد شد تا مدیران باشگاه تهرانی نیز برای جذب جانشین‌ برای سنگربان ناراضی خود وارد عمل شوند و یکی از سنگربانانی که شرایط او را به صورت ویژه زیر نظر داشتند پیام نیازمند بود.

طی روزهای اخیر اخباری درباره آخرین شرایط نیازمند منتشر نشده، اما بررسی خبرنگار "ورزش‌ سه"، نشان می‌دهد که نیازمند اگر قرار به ادامه فوتبال در ایران باشد، قصد دارد با سپاهان به کارش ادامه بدهد. از سوی دیگر رقم بالای رضایتنامه نیازمند که مبلغ یک میلیون یورو عنوان شده کار را برای باشگاه‌های داخلی و خارجی‌ای که در صدد جذب او هستند سخت کرده و این هم دلیل دیگری بر ادامه حضور پیام در سپاهان خواهد بود.

نیازمند که یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد، در ابتدای لیگ هجدهم اولین خرید امیر قلعه‌نویی برای تقویت طلایی‌پوشان بود و پس از او خیال سپاهانی‌ها بابت خط دروازه که حسابی در لیگ‌های شانزدهم و هفدهم اذیت‌شان کرده بود، راحت شد. او در لیگ بیست و یکم به پرتغال رفت که غیبتش به وضوح مشهود بود.

پیام که پس از محمد کریمی و با جدایی اجباری امید نورافکن برای پشت سر گذاشتن خدمت سربازی حالا قدیمی‌ترین بازیکن سپاهان به شمار می‌رود، در فصل پیش‌رو امیدوار است تعداد قهرمانی‌هایش با سپاهان از عدد یک تجاوز کند و در تیم ملی هم وضعیت بهتری برای خود رقم بزند.

منبع:ورزش سه

نظر شما