حسن روشن:با یک جلسه نمیتوانیم بگوییم سمیعی «مدیر» است

حسن روشن:با یک جلسه نمیتوانیم بگوییم سمیعی «مدیر» است

حسن روشن در مورد انتخاب مدیرعامل استقلال گفت: دیروز شهریاری را دیدم و ایشان انسان خیلی خوبی است.

به گزارش 9صبح،حسن روشن پیشکسوت استقلال می‌گوید انتخاب مدیرعامل استقلال نباید عجله‌ای باشد.حسن روشن در مورد انتخاب مدیرعامل استقلال گفت: دیروز شهریاری را دیدم و ایشان انسان خیلی خوبی است. من هم دوست دارم مدیرعامل استقلال زود انتخاب شود ولی نه با عجله، هلدینگ تصمیم گیرنده است ولی به هرحال فکر می‌کنم آنها باید از بین چند گزینه انتخاب کنند. فکر می‌کنم پیشکسوتان، هواداران و مدیران هلدینگ یکسری گزینه دارند که باید مدیرعامل باشگاه از بین این گزینه‌ها انتخاب شود.

او در مورد اینکه با انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رییس جمهور ممکن است تغییراتی در تیم مدیریتی هلدینگ خلیج فارس ایجاد شود هم گفت: به هرحال در سیاست همه چیز به هم ربط پیدا می‌کند. فکر می‌کنم آقای پزشکیان یکسال باید وزیر ورزش را تغییر ندهد. کلا فکر می‌کنم کار عجله ای کردن نتیجه خوبی ندارد. به هرحال دوست نداریم با عجله کار پیش برود و کاش انتخاب مدیرعامل با دقت بیشتری انجام شود.

پیشکسوت استقلال در مورد نگرانی هواداران از وضعیت نقل و انتقالات این باشگاه هم گفت: دیروز به آقای شهریاری زنگ زدم و گفتم هواداران نگران هستند. ایشان هم گفتند شروع کردیم و سعی می‌کنیم تیم قدرتمندی روانه مسابقات کنیم.  

روشن در مورد اینکه گفته می‌شود فرشید سمیعی مدیرعامل استقلال می‌شود هم گفت: من با ایشان یک جلسه داشتم و ۴ سال هم هست که در استقلال حضور دارند. البته با یک جلسه دیدن و ۴ سال حضور نمی‌شود گفت که ایشان مدیر خوبی هستند. باید رزومه چند مدیر را بررسی کنند و از آنها برنامه بخواهند تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاید.

منبع:خبرورزشی

نظر شما