استقلال خوزستان به رئیس جمهور منتخب پیغام تبریک داد

استقلال خوزستان به رئیس جمهور منتخب پیغام تبریک داد

پس از برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، مسعود پزشکیان موفق شد با کسب 16 میلیون و 384 هزار و 403 رأی، بالاتر از سعید جلیلی، به عنوان نهمین رئیس جمهور کشور و تشکیل دهنده دولت چهاردهم برگزیده شود.

به گزارش 9صبح،باشگاه استقلال خوزستان با انتشار بیانیه‌ای انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان رئیس جمهور را تبریک گفت.پس از برگزاری دور دوم انتخابات ریاست جمهوری، مسعود پزشکیان موفق شد با کسب 16 میلیون و 384 هزار و 403 رأی،  به عنوان نهمین رئیس جمهور کشور و تشکیل دهنده دولت چهاردهم برگزیده شود.

در همین خصوص باشگاه استقلال خوزستان در بیانیه‌ای رسمی نوشت: "حضور باشکوه مردم غیور کشورمان در انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، تجلی جمهوریت و تلألؤ مردم‌سالاری دینی در بستر نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

اکنون که با رأی اکثریت دکتر مسعود پزشکیان به‌عنوان رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران انتخاب شده، مراتب تبریک و تهنیت خود را از سوی مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال خوزستان نسبت به رئیس جمهور منتخب ابراز می‌داریم.

برای دکتر پزشکیان در انجام این رسالت عظیم و خطیر آرزوی توفیق داریم و همچون دیگر آحاد ملت، ما نیز با تلاش و همکاری دوشادوش جامعه بزرگ ورزش در راستای اعتلای نام و جایگاه ایران اسلامی در کنار رئیس جمهور منتخب از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد."

منبع:ورزش سه

نظر شما