یحیی گل محمدی:بابت اتفاقی که افتاد متاسفم اما شما هم جای من بودید از کوره در می‌رفتید!

یحیی گل محمدی:بابت اتفاقی که افتاد متاسفم اما شما هم جای من بودید از کوره در می‌رفتید!

تا انتشار کامل این برنامه در روز یکشنبه، تماشاگر بخش‌های کوتاهی از آن هستید.

به گزارش 9صبح،یحیی گل محمدی میهمان اولین برنامه قهرمان مردم از خبرورزشی تی وی بود.تا انتشار کامل این برنامه در روز یکشنبه، تماشاگر بخش‌های کوتاهی از آن هستید.

تولیدات تصویری تلویزیون اینترنتی خبرورزشی با برنامه قهرمان مردم آغاز شده است. یحیی گل محمدی، میهمان اولین قسمت از این برنامه بود که بعد از مربی‌گری کودکان حاضر در زمین فوتبال و همینطور بازی با آنها، به گفتگو  نشست.

تیزر و بخش هایی کوتاه از این برنامه منتشر شده و فیلم کامل آن شامل مربی گری و بازی با کودکان، عکس یادگاری و دادن هدیه به آنها و همینطور گفتگو درخصوص کودکان کار، روز یکشنبه تقدیم شما مخاطبان خبر ورزشی می‌شود. تا روز یکشنبه، بخش‌های کوتاهی از این برنامه و مصاحبه در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی خبرورزشی همه روزه منتشر می‌شود.

تماشاگر هفتمین و آخرین بخش کوتاه، پیش از انتشار نسخه کامل این برنامه هستید:

بعد از اینکه پرسپولیس در دربی گل تساوی را دریافت کرد، به داور اعتراض کردید که نگذاشتی من تعویض کنم. اگر به عقب برگردیم باز هم همان شکل اعتراض می کنید؟

جواب دادن به این سوال واقعا سخت است چون باید در شرایطی قرار بگیرید که من قرار داشتم. فقط آن صحنه نبود، باید صحنه ها را از اول مرور کنید تا آخر که ببینید چه تصمیماتی گرفته شد. اما در هرصورت واقعا دوست نداشتم و دوست ندارم این صحنه ها در ذهن کسی ثبت بشود. فوتبال است و این اتفاقات رخ می دهد اما یک صحنه نبود که باعث شد من از کوره در بروم. نمی خواهم وارد جزییات بشوم، چندین و چندین صحنه جمع شد و آن شد نتیجه اش. در کل از اتفاقی که افتاد متاسفم و دوست نداشتم چنین اتفاقی رخ دهد.

منبع:خبرورزشی

نظر شما