ذوب‌آهن تاکید کرد:ربیعی مشکل استعلام ندارد

ذوب‌آهن تاکید  کرد:ربیعی مشکل استعلام ندارد

اگرچه پنجشنبه شب باشگاه ذوب‌آهن به طور رسمی از ادامه همکاری با محمد ربیعی به عنوان سرمربی خبر داد، اما همچنان برخی حواشی و شایعات پیرامون این سرمربی موفق وجود دارد.

به گزارش 9صبح،مدیرعامل ذوب‌آهن تاکید کرد که محمد ربیعی مشکلی برای کار کردن در لیگ برتر ندارد و به همکاری‌اش با ذوب‌آهن ادامه می‌دهد.اگرچه پنجشنبه شب باشگاه ذوب‌آهن به طور رسمی از ادامه همکاری با محمد ربیعی به عنوان سرمربی خبر داد، اما همچنان برخی حواشی و شایعات پیرامون این سرمربی موفق وجود دارد.

در روزهای گذشته شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر نداشتن مجوز کار توسط محمد ربیعی برای فعالیت در لیگ برتر به وجود آمده که ذوبی‌ها این مسئله را تکذیب و اعلام می‌کنند او قطعا به عنوان سرمربی تیم اصفهانی کارش را دنبال خواهد کرد.

نیما نکیسا، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که آیا برای همکاری با ربیعی از مراجع ذی‌صلاح استعلام گرفته‌اند، به فرهیختگان گفت: «ربیعی هیچ حاشیه‌ای نداشت و هیچ مشکلی برای همکاری با او وجود ندارد.»

او افزود: «از این رو به کارش محکم‌تر از قبل ادامه می‌دهد. اگر همکاری با آقای ربیعی برای ما دردسر شد حتما به اطلاع شما می‌رسانم. مربی ما بدون شک سال آینده آقای ربیعی است. استعلام‌ هم گرفته شده و هیچ مشکلی در این رابطه وجود ندارد.»

منبع:ورزش سه

نظر شما