مذاکره با سپاهان علت توقف؛توقف مذاکرات تراکتور با بیرانوند

مذاکره با سپاهان علت توقف؛توقف مذاکرات تراکتور با بیرانوند

بعد از فسخ یک طرفه قرارداد با باشگاه پرسپولیس به علت مشکلات مالی با باشگاه توسط علیرضا بیرانوند ، سنگربان اصلی تیم پرسپولیس و تیم ملی، این تیم با هجمه شدید توسط هواداران و پیشکسوتان باشگاه رو به رو شد و باشگاه پرسپولیس از وی به علت غیر قانونی بودن این کار شکایت کرد.

به گزارش 9صبح،بعد از شکایت پرسپولیس از علیرضا بیرانوند و توقف مذاکرات تراکتور با بیرانوند تا زمان مشخص نشدن وضعیت قانونی فسخ قرارداد او با پرسپولیس، زمزمه‌هایی مبنی بر مذاکره بیرانوند با باشگاه سپاهان نیز شنیده می‌شود.بعد از فسخ یک طرفه قرارداد با باشگاه پرسپولیس به علت مشکلات مالی با باشگاه توسط  علیرضا بیرانوند ، سنگربان اصلی تیم پرسپولیس و تیم ملی، این تیم با هجمه شدید توسط هواداران و پیشکسوتان باشگاه رو به رو شد و باشگاه پرسپولیس از وی به علت غیر قانونی بودن این کار شکایت کرد. این شکایت باعث شد که  محمدرضا زنوزی،  مدیرعامل تراکتور که پیش‌نویس قرارداد را نیز با بیرانوند امضا کرده بود فعلا از خرید این بازیکن دست کشیده تا تکلیف شکایت پرسپولیس مشخص شود. همین موضوع کافی بود تا شایعه پیشنهاد سپاهان به این دروازه‌بان نیز مطرح شود.

زنوزی وکلای خود تصمیم گرفته است فعلاً هیچ علاقه‌ای به ادامه مذاکره با بیرانوند نشان ندهد تا مبادا این بازیکن در ادامه فصل و نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر ایران با تصمیمی دیگر باعث لطمه به تراکتور شود.

منبع:طرفداری

نظر شما