رونالد کومان:حق ندارید به ترکیه بی‌احترامی کنید/دوست دارم در فینال با اسپانیا بازی کنم!

رونالد کومان:حق ندارید به ترکیه بی‌احترامی کنید/دوست دارم در فینال با اسپانیا بازی کنم!

هلند و ترکیه در بازی حساس مرحله یک‌چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ به مصاف هم رفتند و هلند با نتیجه ۲-۱ پیروز این بازی تماشایی بود و به نیمه‌نهایی و مصاف با انگلیس رسید.

به گزارش 9صبح،هلند با شکست دادن ترکیه راهی نیمه‌نهایی و دیدار با انگلیس شد و سرمربی این تیم معتقد است که می‌تواند به فینال برسد.هلند و ترکیه در بازی حساس مرحله یک‌چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ به مصاف هم رفتند و هلند با نتیجه ۲-۱ پیروز این بازی تماشایی بود و به نیمه‌نهایی و مصاف با انگلیس رسید. رونالد کومان، سرمربی نارنجی‌ها، در گفتگو با خبرنگاران اذعان داشت که تیمش می‌تواند به فینال برسد.

کومان گفت: «می‌دانم که شاید هنوز با بهترین تیم‌ها بازی نکرده‌ایم، اما این چندان منطقی نیست. می‌بینید که کشورهای دیگر نیز در حال پیشرفت هستند، بنابراین ما عملکرد قابل تحسینی داشته‌ایم. اگر به فینال برسیم، شخصا ترجیح می‌دهم با اسپانیا بازی کنم، چون قبلاً در مرحله گروهی با فرانسه بازی کرده بودیم. اغلب اینطور فکر می‌کنند که ما در برابر یک نام نه چندان بزرگ پیروز می‌شویم، اما تیم کوچکی در یورو وجود ندارد. ما نباید فکر کنیم که حریف بزرگی نداشتیم، چون به نظر من این بی‌احترامی است به‌خصوص به ترکیه. فکر می‌کنم این پیروزی برای تمام تیم است. ما خوب شروع کردیم و اغلب از ما انتقاد می‌کنند که پس از عقب افتادن تسلیم شدیم، اما امشب تسلیم نشدیم.»

منبع:خبرورزشی

نظر شما