عکس العمل پرسپولیس به جذب رضاییان

عکس العمل پرسپولیس به جذب رضاییان

نشست خبری و معارفه خوان کارلوس گاریدو، سرمربی جدید پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که رضا درویش، مدیرعامل سرخپوشان نیز در کنار وی حضور داشت و در خصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت.

به گزارش 9صبح،رضا درویش درخصوص احتمال پیوستن رامین رضاییان به پرسپولیس صحبت کرد.نشست خبری و معارفه خوان کارلوس گاریدو، سرمربی جدید پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که رضا درویش، مدیرعامل سرخپوشان نیز در کنار وی حضور داشت و در خصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت.

یکی از سوالاتی که در این نشست از درویش پرسیده شد، به بحث و گمانه زنی درخصوص احتمال پیوستن رامین رضاییان و بازگشت او به پرسپولیس مربوط می‌شد. جایی که مدیرعامل پرسپولیس به این سوال واکنش نشان داد.

در پایان فینال جام حذفی بود که رامین رضاییان در گفت‌وگو با خبرنگاران، از پایان کارش در سپاهان خبر داد و گفت که در فصل آینده، برای تیم دیگری به میدان می‌رود و همین موضوع سبب شد تا نام این بازیکن به استقلال و پرسپولیس لینک شود.

در مراسم معارفه گاریدو، درخصوص احتمال حضور رامین رضاییان از درویش سوالی مطرح شد. مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ گفت: در مورد رامین رضاییان هم باید بگویم که او یک فصل دیگر با سپاهان قرارداد دارد و کار حرفه‌ای این است که ما با این بازیکن وارد مذاکره نشویم. ما با بازیکنی وارد مذاکره می‌شویم که قرارداد نداشته باشد و باشگاهش هم بگوید که مشکلی ندارد.

بدین ترتیب باید گفت که احتمال حضور رامین رضاییان به پرسپولیس و بازگشت او به جمع سرخ‌پوشان، منتفی است چرا که بعید به نظر می‌رسد که سپاهان رضایت‌نامه این بازیکن را برای سرخ‌پوشان صادر کند.

منبع:ورزش سه

نظر شما