کارلوس گاریدو:هدف اصلی ما قهرمانی است/افتخار بزرگی است که سرمربی پرسپولیس هستم

کارلوس گاریدو:هدف اصلی ما قهرمانی است/افتخار بزرگی است که سرمربی پرسپولیس هستم

خوان کارلوس گاریدو در نخستین نشست خبری خود گفت: از حضور شما در اینجا بی‌نهایت سپاسگزارم. افتخار بزرگی است که مربی پرسپولیس هستم.

به گزارش صبح،سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: افتخار بزرگی است که مربی پرسپولیس هستم و به خوبی می‌دانم پرسپولیس باشگاهی بزرگ است.خوان کارلوس گاریدو در نخستین نشست خبری خود گفت: از حضور شما در اینجا بی‌نهایت سپاسگزارم. افتخار بزرگی است که مربی پرسپولیس هستم. به خوبی می‌دانم که پرسپولیس باشگاهی بزرگ است و تیم‌های بزرگ در سراسر دنیا چیزهای مشترکی با هم دارند.

وی از طرفداران پرسپولیس تمجید کرد و گفت: هواداران و کسانی که تیم را دنبال می‌کنند، مهم‌ترین عامل هستند. پرسپولیس به‌خاطر هواداران زیادی که دارد، باشگاهی نامی است. همانطور که گفتم، افتخار بزرگی است که سرمربی پرسپولیس و نماینده میلیون‌ها هوادار این تیم هستم. برای من خیلی مهم است که هواداران احساس افتخار کنند. البته هدف اصلی ما قهرمانی و بردن مسابقات است. قهرمانی میسر نمی‌شود؛ مگر اینکه بازی‌ها را ببریم و گام به گام به قهرمانی برسیم.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه مدیران باشگاه تمام تلاش خود را برای موفقیت سرخپوشان خواهند کرد، اظهار داشت: بازیکنان بسیار خوبی داریم و من به‌عنوان سرمربی به تیم کمک می‌کنم تا به قهرمانی برسیم. دوست دارم به همه بازیکنان کمک کنم که کیفیت آنها بالاتر برود. باید مطابق سازماندهی و عملکردمان در تمرینات، به هدف خودمان برسیم. تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که بازی به بازی پیروز شویم و به قهرمانی برسیم تا با قهرمانی، بین هواداران حس غرور ایجاد شود.

گاریدو در مورد اقدامات باشگاه پرسپولیس برای جذب بازیکن که تاکنون نتیجه‌ای نداشته، خاطرنشان کرد: باشگاه روی این مسئله کار می‌کند. با مدیرعامل و معاون باشگاه صحبت کرده‌ام و می‌دانم آنها کارشان را انجام می‌دهند. می‌دانم در فوتبال باید وظایف خودمان را انجام بدهیم. هفته آینده زمانی است که باشگاه می‌تواند بازیکنان مناسب خودش را جذب کند. بسیاری از بازیکنان در پرسپولیس مانده‌اند و همین حالا تیم قدرتمندی داریم.

وی با بیان اینکه پرسپولیس همیشه عطش قهرمانی و بردن دارد، عنوان کرد: پیروزی، دستورالعمل همه باشگاه‌های بزرگ است و بازیکنان می‌دانند با چه هدفی وارد پرسپولیس می‌شوند که این یک نکته مثبت است. وقتی عطش بردن و قهرمانی دارید، باید مدیریت کنید و برای آن هدف بجنگید. ما نماینده میلیون‌ها هوادار هستیم و این طرفداران همیشه به برد پرسپولیس عادت دارند. تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا در هر مسابقه‌ای برنده شویم.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به اهمیت نظم در تیمش گفت: نظام و قانونمندی باید بر تیم حاکم شود و بازیکنان باید عطش داشته باشند. وظیفه ماست که این مسئله را و قرار گرفتن هر بازیکن در این مسیر را مدیریت کنیم. این شرایط مختص بازیکن و مربی نیست و هر کسی در باشگاه حضور دارد، باید برای برنده شدن و قهرمانی تلاش کند.

گاریدو درباره جدایی برخی از بازیکنان پرسپولیس یادآور شد: از این مسئله اطلاع دارم. پرسپولیس تیمی قدرتمند است و مدیران باشگاه روی جذب بازیکن کار می‌کنند. آنها قرارداد بازیکنانی را که قرارداد ندارند، تمدید می‌کنند. به مدیریت باشگاه برای بستن تیم اطمینان کامل دارم. مهم است بازیکنانی را پیدا کنیم که دوست داشته باشند در تیم بازی کنند.

وی تصریح کرد: خیلی مهم است بازیکنانی به پرسپولیس بیایند که عطش بازی در تیم را داشته باشند و هدف آنها قهرمانی با پرسپولیس باشد. اطمینان دارم تیم در هفته و روزهای آینده کامل می‌شود و کارهای لازم در نقل‌وانتقالات انجام خواهد شد.

منبع:خبرورزشی

نظر شما