عبدالکریم حسن فروشی نیست؛حرف آخر پرسپولیس

عبدالکریم حسن فروشی نیست؛حرف آخر پرسپولیس

عبدالکریم حسن در پنجره زمستانی لیگ بیست و دوم به اردوی پرسپولیس اضافه شد و آنقدر در مسیر قهرمانی سرخپوشان خوب عمل کرد که بار دیگر به شدت مورد توجه تیم‌های حاضر در لیگ ستارگان قرار گرفت و برای جذب او با پرسپولیس وارد مذاکره شدند.

به گزارش 9صبح،مدیرعامل پرسپولیس بار دیگر تاکید کرد که مدافع قطری این تیم فروشی نیست.عبدالکریم حسن در پنجره زمستانی لیگ بیست و دوم به اردوی پرسپولیس اضافه شد و آنقدر در مسیر قهرمانی سرخپوشان خوب عمل کرد که بار دیگر به شدت مورد توجه تیم‌های حاضر در لیگ ستارگان قرار گرفت و برای جذب او با پرسپولیس وارد مذاکره شدند.

در حالی که جلسه معارفه گاریدو سرمربی پرسپولیس در حال برگزاری است، رضا درویش هم در بخشی از این نشست به سوالات خبرنگاران پاسخ داد و در واکنش به سوالی درباره آخرین شرایط عبدالکریم حسن اینطور توضیح داد: «چندین باشگاه قطری برای جذب عبدالکریم به ما پیشنهاد داشتند و دو باشگاه ایران هم برای جذب او پیش آمدند. مشکلات قبلی ایشان در قطر برطرف شده. او از کیفیت و شرایط خوبی برخوردار است و ما تا به امروز عذرخواهی کردیم و گفتیم که نمی‌توانیم اجازه جدایی او را صادر کنیم.» 

مدیرعامل پرسپولیس با تاکید بر اینکه عبدالکریم فروشی نیست اضافه کرد: «قبل از جلسه امروز هم یک نامه از باشگاه دادند که او را می‌خواهیم. خودش هم گفت من تیم ملی برایم مهم است. ولی گفتیم ما جایگزین نداریم و فعلا این موضوع را از ذهن خودتان بیرون بیاورید.»

منبع:ورزش سه

نظر شما