قطع همکاری پورتو با په‌په

قطع همکاری پورتو با په‌په

.این مدافع 41 ساله با گریه از جام ملت‌های اروپا خداحافظی کرد و ساعاتی بعد این پورتو بود که با بازیکن افسانه‌ای خود خداحافظی کرد.

به گزراش 9صبح،باشگاه پورتو امروز رسما تایید کرد که با په په خداحافظی کرده و این مدافع بزرگ در فصل بعد دیگر برای این باشگاه بازی نخواهد کرد.په په در روزهای اخیر شرایط خوبی را تجربه نمی‌کند.این مدافع 41 ساله با گریه از جام ملت‌های اروپا خداحافظی کرد و ساعاتی بعد این پورتو بود که با بازیکن افسانه‌ای خود خداحافظی کرد. 

پورتو با چندین عکس از په په در شبکه‌های اجتماعی خود نوشت: «تاریخ خودش حرف می‌زند.» 

تصاویری از شادی ها، بالا بردن جام‌ها و جشن گرفتن په په با پیراهن پورتو و به این ترتیب باشگاه با او خداحافظی کرد.

صفحه توییتر باشگاه پورتو نیز تصاویری از په په منتشر کرد و نوشت: «چه کسی چنین داستان شگفت‌انگیزی برای گفتن دارد؟»

به این ترتیب آنچه پس از رسیدن ویلاش بوآش به صندلی ریاست پورتو یک راز آشکار بود، بالاخره تایید شد. رئیس جدید در پروژه خود برای اصلاح باشگاه روی په په حساب نمی‌کرد و به این ترتیب مدافع 41 ساله به پایان کارش در این باشگاه رسید.

یکی دیگر از دلایل جدایی په په این است که او به رئیس قبلی، پینتو داکاستا، نزدیک بود. رئیس سابق تایید کرده بود با په په یک سال دیگر تمدید خواهد کرد ولی ویلاش بواش به او اعتقاد نداشت. او بعد از پیروزی در انتخابات ریاست باشگاه در مورد په په گفته بود که سعی خواهد کرد شأن و اعتبار او را حفظ کند.

په په پس از 288 بازی، 17 گل و 15 عنوان قهرمانی (4 لیگ، 5 جام حذفی پرتغال، 4 سوپرجام، 1 جام اتحادیه، 1 جام بین قاره‌ای) از پورتو خداحافظی می‌کند. 

او در دو مقطع از سال 2004 تا 2007 قبل از امضای قرارداد با رئال مادرید و سپس از سال 2019 تا 2024 برای پورتو بازی کرد.

منبع:ورزش سه

نظر شما