ورود ذوب‌آهن بدون بودجه به نقل و انتقالات شد!

ورود ذوب‌آهن بدون بودجه به نقل و انتقالات شد!

ذوب‌آهن که فصل گذشته با عملکرد مطلوب توانست رتبه پنجمی لیگ بیست و سوم را از آن خود کند، برای حفظ محمد ربیعی سرمربی خود اقدام کرده و جمعه شب این باشگاه به طور رسمی خبر از ادامه همکاری با این سرمربی برای فصل جدید داد.

به گزراش 9صبح،مسئولان ذوب‌آهن در شرایطی وارد نقل و انتقالات شده‌اند که هنوز بودجه این باشگاه برای لیگ بیست و چهارم مشخص نیست.ذوب‌آهن که فصل گذشته با عملکرد مطلوب توانست رتبه پنجمی لیگ بیست و سوم را از آن خود کند، برای حفظ محمد ربیعی سرمربی خود اقدام کرده و جمعه شب این باشگاه به طور رسمی خبر از ادامه همکاری با این سرمربی برای فصل جدید داد.

ذوبی‌ها در این خصوص اعلام کردند که فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را هم شروع کرده‌اند، اما نکته قابل توجه این است که هنوز بودجه این باشگاه برای فصل جدید مشخص نیست!

تصویب بودجه ذوب‌آهن در فصل پیش‌رو باید از سوی شرکت سهامی ذوب‌آهن صورت پذیرد و با توجه به اینکه مجمع شرکت هنوز برگزار نشده خبری از مشخص شدن بودجه برای باشگاه ذوب‌آهن نیست.

مسئولان ذوب‌آهن امیدوار هستند هرچه سریع‌تر با برگزاری مجمع شرکت، بودجه آنها برای فصل جاری تعیین و تصویب شود تا بتوانند بر اساس آن روند یارگیری در فصل جدید را شروع کنند و آماده حضور در لیگ بیست و چهارم شوند.

منبع:ورزش سه

نظر شما