آیا استقلال به آزادی می‌رسد؟

آیا استقلال به آزادی می‌رسد؟

آنها به خوبی می‌دانند کمپ ناصر حجازی نمی‌تواند به تنهایی کفاف این همه فشار تمرین را بدهد و حتماً باید یک زمین دیگر نیز اجاره شود.

به گزارش 9صبح،استقلال به دنبال فراهم کردن شرایطی است تا همزمان دو زمین تمرین مطلوب داشته باشد.با توجه به فشردگی رقابت‌های لیگ برتر و لیگ نخبگان آسیا، استقلال نیازمند آن است تا همزمان دو زمین تمرین در اختیار داشته باشد و با استفاده از این چمن‌های با کیفیت، کار را جلو ببرد. آنها به خوبی می‌دانند کمپ ناصر حجازی نمی‌تواند به تنهایی کفاف این همه فشار تمرین را بدهد و حتماً باید یک زمین دیگر نیز اجاره شود.

روی همین اصل مذاکراتی با مدیریت مجموعه ورزشی آزادی انجام شده تا زمین شماره ۲ این مجموعه که استقلال قبلاً هم سالیان متمادی آنجا تمرین می‌کرد، به عنوان محل اجاره‌ای در اختیار آنها قرار بگیرد. بسیاری از مربیان لیگ برتری معتقدند اگر زمین شماره ۲ آزادی کیفیت مطلوبی داشته باشد، یکی از بهترین اماکن برای تمرین کردن در تهران محسوب می‌شود.

البته اگر استقلالی‌ها نتوانند به هر دلیلی آنجا را اجاره کنند، زمین پژوهشگاه نفت هم از جمله محل‌هایی است که مد نظر قرار گرفته و زیر نظر مسئولان استقلال قرار دارد.

منبع:خبرورزشی

نظر شما