استیون جرارد:مسی را به خاورمیانه می‌آوریم!/از اینکه به رئال مادرید نرفتم پشیمان نیستم

استیون جرارد:مسی را به خاورمیانه می‌آوریم!/از اینکه به رئال مادرید نرفتم پشیمان نیستم

استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول اعتراف کرد که در دوران حضورش در آنفیلد، از پیوستن به رئال مادرید خودداری کرده و پیشنهاد این باشگاه را رد کرده بود.

به گزارش 9صبح،استیون جرارد از اینکه پیشنهاد رئال مادرید را در سال ۲۰۰۸ رد کرده بود پشیمان نیست.استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول اعتراف کرد که در دوران حضورش در آنفیلد، از پیوستن به رئال مادرید خودداری کرده و پیشنهاد این باشگاه را رد کرده بود.جرارد در ۱۷ فصل باورنکردنی در لیگ برتر برای لیورپول بازی کرد و بیش از ۵۰۰ بازی در برای غول‌های مرسی ساید انجام داد.تنها دو بازیکن،رایان گیگز و جیمی کرگر، بازی‌های بیشتری در لیگ برتر برای یک باشگاه انجام داده‌اند.

او بارها در طول دوران حرفه‌ای خود با جدایی از باشگاه دوران کودکی‌اش مرتبط بوده و پیشنهادات زیادی داشت به ویژه از سوی رقیبشان چلسی. رئال مادرید نیز در سال ۲۰۰۸ به او ابراز علاقه کرد، اما جرارد تاکید می‌کند که از نقل مکان نکردن به لندن یا مادرید پشیمان نیست. او در مصاحبه‌ای با MBC گفت: «من پیشنهادهایی از رئال مادرید و چلسی داشتم اما قلبم همیشه با لیورپول بود. هیچ وقت از تصمیمم پشیمان نشدم. اگر می‌توانستم به گذشته برگردم هم همین کار را می‌کردم.»

جرارد که در حال حاضر هدایت تیم الاتفاق در لیگ حرفه‌ای عربستان را بر عهده دارد، همچنین اذعان داشت که به متقاعد کردن لیونل مسی برای انتقال به خاورمیانه در آینده امیدوار است.

منبع:خبرورزشی

نظر شما