عصبانیت میسون گرینوود از منچستریونایتد

عصبانیت میسون گرینوود از منچستریونایتد

گرینوود در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته با قراردادی قرضی و یک ساله از منچستریونایتد جدا شد و به ختافه پیوست و توانست عملکرد درخشانی را در این تیم نمایش بگذارد و توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کند اما به دلیل که با شیاطین قهرمان شد دوباره به این باشگاه برگشت.

به گزارش 9صبح،میسون گرینوود از شرایطش در منچستریونایتد و مشخص نبودن تکلیفش برای آینده عصبانی شده است.گرینوود در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال گذشته با قراردادی قرضی و یک ساله از منچستریونایتد جدا شد و به ختافه پیوست و توانست عملکرد درخشانی را در این تیم نمایش بگذارد و توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به خود جلب کند اما به دلیل که با شیاطین قهرمان شد دوباره به این باشگاه برگشت.

رسانه‌های انگلیسی چند ماه قبل مدعی شده بودند که شاید این باشگاه تصمیم داشته باشد که از او در طول فصل آینده در ترکیب این تیم استفاده کند اما به نظر می‌رسد که تصمیم نهایی مدیران این باشگاه در این زمینه گرفته شده و آنها دیگر تمایلی به استفاده از او در این تیم ندارند و مایل هستند که او را به بالاترین قیمت به فروش برسانند.

با وجود این که پیشنهادهای مختلفی از سوی چند باشگاه به دست مدیران یونایتد رسیده است اما آنها هنوز به هیچ کدام پاسخ مثبت ندادند و همین موضوع باعث ناراحتی و عصبانیت این ستاره انگلیسی شده است که می‌خواهد تکلیفش برای آینده هرچه زودتر مشخص شود و تمایلی به ادامه این وضعیت ندارد. 

روزنامه انگلیسی میرر خبر داده است که گرینوود به هیچ وجه ادامه تمایلی به این وضعیت ندارد و از مدیران منچستر یونایتد خواسته است که تکلیف نهایی او برای فصل آینده را نهایتاً تا یک هفته دیگر اعلام کنند تا او بتواند برنامه‌ریزی درستی در آستانه شروع تمرینات فصل جدید داشته باشد.

منبع:ورزش سه

نظر شما