عکس العمل آل کثیر و کنعانی زادگان درباره تحویل پاسپورت به باشگاه پرسپولیس

عکس العمل آل کثیر و کنعانی زادگان درباره تحویل پاسپورت به باشگاه پرسپولیس

نه عیسی آل کثیر حاضر است با سقف ۲۲ میلیاردی با پرسپولیس قرارداد امضا کند و نه حسین کنعانی زادگان از دریافت این مبلغ راضی است.

به گزارش 9صبح،عیسی آل کثیر و محمدحسین کنعانی زادگان هنوز پاسپورت خود را به باشگاه پرسپولیس تحویل نداده اند.نه عیسی آل کثیر حاضر است با سقف ۲۲ میلیاردی با پرسپولیس قرارداد امضا کند و نه حسین کنعانی زادگان از دریافت این مبلغ راضی است.

آل کثیر که فصل قبل با همین روش درنهایت از پرسپولیس جدا شد اما بعد از نیم فصل راهی جز بازگشت پیدا نکرد همچنان تاکید دارد باید بیشتر از تمام بازیکنان پرسپولیس دریافتی داشته باشد. این درحالی است که حسین کنعانی زادگان نیز با وجودی که با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، اما معتقد است به عنوان تنها بازیکن ملی پوش پرسپولیس باید رقمی بالاتر از تمام هم تیمی هایش دریافت کند. 

همین استدلال ها از سوی عیسی و کنعانی باعث شده تا این دو بازیکن هنوز پاسپورت خود را تحویل باشگاه ندهند. باید منتظر بود و دید طی روزهای آینده این مشکل حل و فصل خواهد شد و آل کثیر و کنعانی با باشگاه به توافق خواهند رسید یا نه.

گفتنی است کنعانی در حالی طی روزهای اخیر مدعی شده بود از باشگاه های اماراتی پیشنهاد دارد که تا این لحظه هیچ پیشنهاد رسمی از سوی باشگاه های خارجی برای انتقال این مدافع به باشگاه پرسپولیس ارسال نشده است!

منبع:خبرورزشی

نظر شما