نیامده رفتنی شدن خرید جدید چلسی

نیامده رفتنی شدن خرید جدید چلسی

مارک گویو (18 ساله) هفته گذشته و پس از اینکه چلسی بند فسخ 6 میلیون یورویی او را فعال کرد، با قراردادی 5 ساله راهی این باشگاه شد،اما این مهاجم می‌تواند تابستان امسال به لالیگا بازگردد.

به گزارش 9صبح،موندودپورتیوو امروز نوشت که چلسی قصد دارد مارک گویو را برای یک فصل به سویا قرض بدهد.او هفته گذشته به چلسی پیوسته بود.مارک گویو (18 ساله) هفته گذشته و پس از اینکه چلسی بند فسخ 6 میلیون یورویی او را فعال کرد، با قراردادی 5 ساله راهی این باشگاه شد،اما این مهاجم می‌تواند تابستان امسال به لالیگا بازگردد.تعداد زیاد مهاجمان چلسی باعث شده تا چلسی به گویو پیشنهاد انتقال قرضی به سویا را بدهد و او نیز استقبال کرده است.

علاوه بر حضور کریستوفر نکونکو، کول پالمر یا نیکلاس جکسون در ترکیب اصلی، آرماندو بروخا، دیوید داترو فوفانا و روملو لوکاکو بلژیکی که باید از قرارداد قرضی خود در فولام، برنلی و رم بازگردند نیز مزید بر علت شده تا گویو شانس زیادی برای بازی در تیم اصلی چلسی را نداشته باشد

موندودپورتیوو امروز گزارش داد که چلسی در حال بررسی گزینه انتقال قرضی مارک گویو به سویا برای یک فصل است. با جدایی رافا میر و آینده مبهم النصیری، سویا به دنبال یک مهاجم جدید است و از انتقال گویو استقبال می‌کند. او می‌تواند زیر نظر پیمینتا در سویا کار کند که سال‌ها در لاماسیا مربیگری کرده و به خوبی روی گویو شناخت دارد.

منبع:ورزش سه

نظر شما