لامین یامال پاسخ آدرین رابیو را داد+عکس

لامین یامال پاسخ آدرین رابیو را داد+عکس

آدرین رابیو، یکی از ستون‌های تیم فرانسه در خط هافبک، یک روز قبل از بازی نیمه نهایی جام ملت‌های اروپا که به مصاف فرانسه مقابل اسپانیا می‌رود، از یامال یاد کرد.

به گزارش 9صبح،لامین یامال با انتشار یک استوری پاسخ ادعای روز گذشته آدرین رابیو را داد.آدرین رابیو، یکی از ستون‌های تیم فرانسه در خط هافبک، یک روز قبل از بازی نیمه نهایی جام ملت‌های اروپا که به مصاف فرانسه مقابل اسپانیا می‌رود، از یامال یاد کرد.

رابیو گفت: «یامال به خوبی فشارها را تحمل می‌کند و کیفیت زیادی دارد. او می‌تواند با ویژگی‌های خود هم در سطح باشگاهی و هم در یک تورنمنت بزرگ بازی کند. مدیریت فشار یک بازی نیمه نهایی همیشه دشوار است، اما این به ما بستگی دارد که به او فشار بیاوریم و اجازه ندهیم راحت باشد. باید به او نشان دهیم که برای بازی در فینال باید خیلی بهتر از اینها بازی کند.»

پس از اینکه رابیو در نشست خبری خود گفت که "اگر یامال بخواهد در فینال بازی کند، باید کارهای بیشتری نسبت به آنچه تاکنون انجام داده است، انجام دهد"، ستاره 16 ساله اسپانیایی واکنش نشان داد. 

او تصویری با این نوشته استوری کرد: «بی صدا حرکت کن، فقط وقتی زمان گفتن مات است، صحبت کن.»

یامال همچنین با لایک کردن یک پست در مورد خودش که آمار پاس گل‌هایش در یورو را نوشته بود نیز پیام دیگری برای رابیو فرستاد.

یامال

منبع:ورزش سه

نظر شما