بازگشت شهاب زاهدی در جام محبوب

بازگشت شهاب زاهدی در جام محبوب

در چارچوب مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی جام امپراتوری ژاپن، تیم فوتبال آویسپا فوکوکا که شهاب زاهدی در آن عضویت دارد، از ساعت 13:30 امروز (به وقت ایران) در ورزشگاه بست دنکی به مصاف اهیمه، تیم نُهم جی لیگ 2 ژاپن خواهد رفت.

به گزارش 9صبح،مهاجم ایرانی آویسپا فوکوکا یکی از 11 نفر اصلی تیمش مقابل اهیمه است.در چارچوب مسابقات مرحله یک شانزدهم نهایی جام امپراتوری ژاپن، تیم فوتبال آویسپا فوکوکا که شهاب زاهدی در آن عضویت دارد، از ساعت 13:30 امروز (به وقت ایران) در ورزشگاه بست دنکی به مصاف اهیمه، تیم نُهم جی لیگ 2 ژاپن خواهد رفت.

شهاب زاهدی که در نخستین مسابقه آویسپا فوکوکا در جام امپراتوری ژاپن مقابل فوکویاما سیتی حضور تعویضی در جریان پیروزی هشت بر صفر تیمش داشت و موفق شد دو گل به ثمر رساند، امروز در جمع 11 نفر اصلی قرار گرفته و از ابتدا برابر اهیمه به میدان می‌رود.

مهاجم ایرانی آویسپا فوکوکا که طی دو هفته گذشته جی لیگ ژاپن به‌عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفته، در مسابقه جام امپراتوری برابر اهیمه دوباره به ترکیب اولیه بازگشته و امیدوار به گلزنی دوباره در این رقابت‌ها است.

تیم فوتبال آویسپا پس از هفت مسابقه شکست ناپذیری پیاپی و کسب 6 پیروزی و یک تساوی، سه روز قبل در جی لیگ ژاپن مقابل کیوتو سانگا مغلوب شد، اما امروز برای بازگشت به روند موفقیت قبلی تلاش می‌کند.

شهاب زاهدی

منبع:ورزش سه

نظر شما