خوشحالی دیبو مارتینز:باورم نمی‌شود به فینال رسیدیم

خوشحالی دیبو مارتینز:باورم نمی‌شود به فینال رسیدیم

تیم ملی آرژانتین نیمه شب گذشته به وقت ایران در چارچوب مسابقات مرحله نیمه نهایی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی کانادا قرار گرفت و موفق شد با نتیجه ۰-۲ این تیم را شکست دهد و به اولین تیمی تبدیل شود که به دیدار فینال این تورنمنت راه پیدا کرده است.

به گزارش 9صبح،دیبو مارتینز، ستاره تیم ملی آرژانتین، از صعود این تیم به دیدار فینال کوپا آمه‌ریکا ابراز خوشحالی کرد.تیم ملی آرژانتین نیمه شب گذشته به وقت ایران در چارچوب مسابقات مرحله نیمه نهایی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی کانادا قرار گرفت و موفق شد با نتیجه ۰-۲ این تیم را شکست دهد و به اولین تیمی تبدیل شود که به دیدار فینال این تورنمنت راه پیدا کرده است. 

مارتینز یکی از ستاره‌های درخشان تیم ملی آرژانتین در طول چند سال اخیر بوده که نقش مهمی را در قهرمانی‌های این تیم ایفا کرده است و در بازی شب گذشته هم بار دیگر در ترکیب این تیم حضور داشت و از این که تیمش بار دیگر در آستانه فتح یک جام دیگر قرار دارد بسیار خوشحال به نظر می‌رسد. 

این ستاره آرژانتینی پس از پایان این بازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: «سه فینال در فاصله سه سال؟ چرا فراموش کردید؟ این در واقع چهارمین فینال ما است! نباید فینال رقابت‎‌های فینالیسما را فراموش کنید که برابر تیم ملی ایتالیا برگزار کردیم چون آن جام هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بود. 

من همیشه از دوران کودکی این رویا را در سر داشتم که فقط یک بازی با پیراهن تیم ملی کشورم انجام دهم. اگر شما به من می‌گفتید که قرار است در چهارمین فینال با این تیم به میدان بروم، هرگز حرف شما را باور نمی‌کردم اما حالا این اتفاق برایم افتاده است و بسیار خوشحال هستم.»

منبع:ورزش سه

نظر شما