تماس با ما درباره ما

ادعای فتح‌الله‌زاده پس از ناکامی بزرگ کاپیتان استقلال

علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال در خصوص شکست سنگین تیم ملی ایران مقابل انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: کسی فکرش را نمی کرد که تیم ملی مقابل انگلیس ۶ گل دریافت کند یعنی در واقع اختلاف ما با این تیم این مقدار گل نبود.
ادعای فتح‌الله‌زاده پس از ناکامی بزرگ کاپیتان استقلال

به گزارش 9 صبح، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال در خصوص شکست سنگین تیم ملی ایران مقابل انگلیس در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اظهار داشت: کسی فکرش را نمی کرد که تیم ملی مقابل انگلیس ۶ گل دریافت کند یعنی در واقع اختلاف ما با این تیم این مقدار گل نبود. تیم ملی مقابل انگلیس تمرکز نداشت و این بازی نبود که ما از بازیکنان انتظار داشتیم.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه سیدحسین حسینی کاپیتان و دروازه بان ملی پوش آبی پوشان ۶ گل دریافت کرد تصریح کرد: حسینی روی گلها مقصر نبود و هر دروازه بان دیگری بود این گلها را دریافت می کرد. به نظرم با مصدومیت بیرانوند باید روحیه حسینی را بالا نگه داریم تا بتواند در برابر ولز و آمریکا بهترین عملکرد را داشته باشد.

فتح الله زاده در خصوص شانس صعود تیم ملی از این گروه به مرحله بعدی مسابقات نیز خاطرنشان کرد: شانس صعودمان کمی سخت شد ولی در فوتبال کاری نشدنی وجود ندارد. اگر بازیکنان مانند تیم ملی جام جهانی قبل باشند هم ولز را شکست می دهیم و هم آمریکا.

مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه آیا برای تماشای مسابقات به قطر سفر خواهد کرد یا خیر گفت: با توجه به شرایط استقلال در تهران خواهم ماند. به بازیکنان قول دادم و باید به آن پایبند باشم . برای تیم ملی از همین جا آرزوی موفقیت می کنم.

 

ارسال نظر