تماس با ما درباره ما

طعنه یک استقلالی: آقای درویش اگر نمی‌خواهید بانک بزنید برای این است که نیازی ندارید

پیشکسوت استقلال گفت: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نفسش از جای گرم بیرون می‌آید به همین خاطر می‌گوید ما تخصصی در بانک زدن نداریم که درست می‌گوید چون آنها تخصصشان کمک گرفتن از دولت است.
طعنه یک استقلالی: آقای درویش اگر نمی‌خواهید بانک بزنید برای این است که نیازی ندارید

به گزارش 9 صبح، محمد نوری، بازیکن قدیمی‌استقلال درباره اظهارات رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: مدیرعامل باشگاه رقیب می‌گوید ما مثل استقلال تخصص نداریم که بانک تاسیس کنیم (خنده) بله! حق دارید تخصص نداشته باشید. چون شما تخصص دارید از دولت کمک بگیرید.زمان سلطانی‌فر و قبل از آن تخصص پرسپولیس کمک گرفتن از دولت و حمایت‌های آقای سلطانی‌فر بود. خیلی‌ها در آن دوران بودند که علنا و یا به صورت خصوصی اعلام می‌کردند که پرسپولیسی هستند و دوست دارند پرسپولیس همواره قهرمان باشد.

بازیکن سالهای گذشته استقلال خاطرنشان کرد: حتی خیلی از قوم و خویش‌های مسئولان دولت قبلی هم که پرسپولیسی بودند این مسائل را در جمع دوستان و یا حتی در خیلی از محافل رسمی اعلام کرده بودند که تا وقتی ما هستیم استقلال پشت گوشش را دید جام را هم می‌بیند و فقط پرسپولیس جام میگیرد. همین طور هم شد و پرسپولیس پنج سال پشت سرهم جام گرفت.

نوری یادآور شد: هیچ کس فراموش نمی‌کند چطور حق استقلال را با ناداوری در سال‌های گذشته خوردند که استقلال قهرمان نشود. هرچه مدیران استقلال مربی خوب می‌آوردند آنها را اخراج می‌کردند و یا پولشان را نمی‌دادند تا از ایران بروند. نمونه‌هایش زیاد است, وینفرد شفر و استراماچونی و حتی فرهاد مجیدی در همان دوره‌های اول که تیم استقلال را در دست گرفت همه می‌توانستند این تیم را قهرمان کنند اما حمایت‌ها از پرسپولیس مانع از این مسئله شد.

وی خطاب به مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد: شما نیاز به بانک تاسیس کردن ندارید چون نیازی به درآمدزایی ندارید. نیازی به کار اقتصادی ندارید، برای اینکه هر وقت پول بخواهید مسئولانی در دولت هستند که به شما کمک کنند اما استقلال طفل یتیم وزارتخانه است و کسی حمایتش نمی‌کند.

نوری ادامه داد: خود شما جزو گروه سایپایی‌هایی بودید که در سال‌های اخیر هرکدامتان از آن باشگاه به مدارج بالای ورزشی و دولتی رسیدید. کسانی که با حمایت این و آن امروز سینه شان را سپر می‌کنند و خودشان را متولی باشگاه پرسپولیس می‌نامند نمی‌توانند تاریخ را از یاد هواداران استقلال ببرند. من مطمئنم طرفداران پرسپولیس هم خودشان می‌دانند من چه می‌گویم.

ارسال نظر