تماس با ما درباره ما

عکس | فوتبالیست مجهول‌الهویه در لیگ پادشاهان!

در جریان برگزاری لیگ پادشان اتفاق عجیبی رخ داد.
عکس | فوتبالیست مجهول‌الهویه در لیگ پادشاهان!

به گزارش 9صبح،جرارد پیکه مدافع سابق بارسلونا به تازگی لیگی تحت عنوان پادشاه تشکیل داده است. رقابتی که در آن 12 تیم متشکل از بازیکنان سابق و اینفلوئنسرهای اسپانیایی برای کسب مقام قهرمانی رقابت می کنند.

در جریان لیگ پادشاهان هر تیم شامل هفت بازیکن است و می‌تواند هر هفته یک بازیکنِ مهمان در ترکیب خود استفاده کند.این لیگ هفته گذشته آغاز و با موفقیت چشمگیری همراه شد و هزاران نفر برای تماشای مسابقات در توییچ حاضر شدند.

تیم XBuyer این بار اقدام عجیبی انجام داد و بازیکن ناشناسی با نام Enigma، شماره ۶۹ و ماسک کشتی‌گیرها به زمین فرستاد. قبل از بازی، پیکه فاش کرد که مرد نقاب‌پوش بازیکنی است که در حال حاضر با یک باشگاه لالیگا قرارداد دارد. او در توییتی نوشت: این فوتبالیست حاضر در لالیگا که زیر 30 سال سن دارد با ماسک کشتی مکزیکی بازی می‌کند تا صورتش را پنهان کند و آستین‌های بلند برای پوشاندن خالکوبی‌ها دارد.

عکس | فوتبالیست مجهول‌الهویه در لیگ پادشاهان!

آاس به نقل از هواداران، این بازیکن را چیچاریتو تشخیص داده و اسکای‌اسپرت احتمال حضور ایسکو را رد نکرده است. دنیس سوارز هم یکی دیگر از حدس‌های بینندگان بود که البته خودش این موضوع را تکذیب کرد. پل لیرولا بازیکن تیم الچه هم یکی دیگر از حدس‌های هواداران بود.

با این وجود اما هنوز پاسخ درستی در خصوص این هویت این بازیکن وجود ندارد. سرخیو آگوئرو، مهاجم سابق منچسترسیتی و آرژانتین، رئیس تیم XBUYER است.

منبع:خبرآنلاین

ارسال نظر