تماس با ما درباره ما

سنگ تمام اماراتی‌ها برای فرهاد/مجیدی باید به تیم بزرگتری برود

کاربران اماراتی با تعریف از عملکرد اتحاد کلباء برابر شباب الاهلی، به تمجید از فرهاد مجیدی پرداختند.
سنگ تمام اماراتی‌ها برای فرهاد مجیدی باید به تیم بزرگتری برود

به گزارش 9 صبح، اتحاد کلباء در شرایطی برابر شباب الاهلی، صدرنشین لیگ امارات با نتیجه 2 بر یک شکست خورد که گل دوم حریف روی اشتباه عجیب و گل بخودی مدافع اتحاد کلبا به دست آمد و شاگردان مجیدی نیز 2 مرتبه تیرک دروازه حریف قدرتمند خود را به لرزه درآوردند.

در نشست خبری پس از این بازی، فرهاد مجیدی گفت که از عملکرد شاگردانش رضایت کامل دارد و اگر بخت با آنها یار بود، می‌توانستند با کسب امتیاز از این بازی خارج شوند. چیزی که کاربران اماراتی نیز به آن اذعان داشته و به تمجید از عملکرد کلباء پرداختند.یکی از کاربران در صفحه توییتر خود نوشت: شهر کلبا خیلی خوش شانس است که فرهاد مجیدی را در آن حضور دارد. چون در بیشتر مسابقات این تیم، شهروندان مقیم آن شهر و کشور امارات برای حمایت از اتحاد کلباء به استادیوم می‌آیند چون اسطوره آنها، فرهاد مجیدی سرمربی آنجاست. این کاربر در توییت دیگری نیز با تمجید از این سرمربی جوان نوشت که حق او نشستن روی نیمکت یکی از تیم‌های قدرتمند امارات است. این کاربر در توییتی اعلام کرد: فرهاد مجیدی شایسته هدایت یک تیم رقابتی است که برای قهرمانی بجنگد، نه تیمی که هدفش بقا در لیگ باشد.

اتحاد کلبا در سالهای گذشته، همواره در صعود و سقوط بین لیگ برتر و لیگ دسته اول امارات بوده است و در فصول اخیر، هدف مدیران باشگاه نیز بقا در بالاترین سطح از لیگ این کشور بوده است. مسئله ای که یکی از کاربران اماراتی در فضای مجازی به آن اشاره کرده است.این کاربر با ارسال توییتی نوشته است: حقیقت این است که فرهاد مجیدی مربی بسیار محترمی است و اگر تیم بزرگتری را هدایت می‌کرد، عیار و علم مربیگری او بهتر نمایان می‌شد.یکی از هواداران شباب الاهلی با ابراز خوشحالی بابت پیروزی تیمش، گفت که شجاعت سرمربی ایرانی کلباء را بابت استفاده از چندین مهاجم آن هم مقابل تیم قدرتمند و صدرنشین لیگ، ستایش می‌کند.این کاربر در توییتر خود نوشت: بابت کسب سه امتیاز خدا را شکر می‌کنم. قبل از اینکه به تیمم تبریک بگویم، باید به فرهاد مجیدی بخاطر تلاشش و بازی با روحیه خسته نباشید بگویم. او برابر تیم صدرنشین لیگ امارات با 4 مهاجم بازی می‌کرد. یک مربی شجاع.

ارسال نظر