تماس با ما درباره ما

تفاوت برانکو و گل‌محمدی مشخص شد

تفاوت گل‌محمدی و برانکو در مقابله با ستاره‌های تیم فوتبال مشخص شد.
تفاوت برانکو و گل‌محمدی مشخص شد

به گزارش 9 صبح، تیم فوتبال پرسپولیس درحالی اولین بازی آسیایی‌اش را به حریف واگذار کرد که به نظر می‌رسید سرمربی پرسپولیس موفق نشده بود روحیه و اعتمادبه‌نفس کافی را به بازیکنان تیمش تزریق کند.

آنچه برای پرسپولیس در بازی با النصر عربستان رخ داد، کلکسیونی از بدشانسی‌های ریز و درشت بود؛ هم تماشاگر نداشتند، هم بازیکن مهمشان اوایل مسابقه مصدوم شد، هم اخراجی دادند و هم گل تصادفی خوردند. با این همه نمی‌توان به یحیی گل‌محمدی هم در این دیدار نمره قبولی داد. آنچه قطعی است، اینکه سرمربی پرسپولیس موفق نشد روحیه و اعتمادبه‌نفس کافی را به بازیکنان تیمش تزریق کند. تیم او آشکارا تحت‌تأثیر نام و نشان ستاره‌های حریف قرار گرفته بود و روشن است که سرمربی نتوانست آنها را از این فضا خارج کند.

این در حالی است که شاید اگر مثلا برانکو سرمربی پرسپولیس بود، می‌توانست شجاعت را به تیمش تزریق کند؛ چنان‌که قبلا در برابر امثال ژاوی هرناندس چنین کرده بود. از سوی دیگر یحیی برخی اشتباهات تاکتیکی هم در بازی داشت.

عملکرد بسیار ضعیف شهاب زاهدی در این مسابقه، از اساس خرید او را زیر سؤال برد و به‌خصوص این پرسش را به ذهن آورد که آیا واقعا مهدی عبدی بدتر از این بود؟ تعویض‌های پرسپولیس هم دیر انجام شدند و چه‌بسا جا داشت میلاد سرلک پیش از دریافت کارت زرد دوم (که کاملا هم محتمل به‌نظر می‌رسید) تعویض شود. به هر حال این بازی در زمره نقاط تاریک کارنامه یحیی درج خواهد شد.

ارسال نظر