تماس با ما درباره ما

زن میانسال در دام ۵ مرد شیطان صفت/ چه بر سر زن بیچاره آمد

اعضای یک باند که به بهانه خرید طلا برای همسرشان طلاهای زنان سالخورده را سرقت می‌کردند از سوی پلیس اصفهان دستگیر شدند.
زن میانسال در دام ۵ مرد شیطان صفت  چه بر سر زن بیچاره آمد

به گزارش ۹ صبح؛ اعضای یک باند که به بهانه خرید طلا برای همسرشان طلاهای زنان سالخورده را سرقت می‌کردند از سوی پلیس اصفهان دستگیر شدند.

 سرهنگ حسین تُرکیان، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در تشریح این خبر بیان داشت: در پی شکایت تعدادی از خانم‌های مسن مبنی بر سرقت طلاهایشان توسط افراد ناشناس، بررسی موضوع برای شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

با تحقیقات میدانی مشخص شد باند ۵ نفره سارقان با استفاده از خودروهای پژو پارس، ساینا و پراید در سطح شهر اصفهان می‌گردند و به محض مشاهده زنان سالخورده با جلب اطمینان آنان و به بهانه اینکه قصد خرید طلا برای همسر خود را دارند طلاهای این افراد را برای رؤیت شکل ظاهری از آنها گرفته و بلافاصله از محل متواری می‌شوند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان افزود: در نهایت با انجام اقدامات تخصصی و هوشمندانه کارآگاهان، مخفیگاه متهمان در یکی از نقاط حاشیه‌ای شهر اصفهان شناسایی شد و آنان طی عملیاتی ضربتی و هماهنگ دستگیر شدند. سارقان در تحقیقات صورت گرفته به ۱۶ فقره سرقت طلا از زنان کهنسال اعتراف کردند که با تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضایی تحویل شدند.

ارسال نظر