تماس با ما درباره ما

ستاره قرمزها تبرئه می‌شود!

آنتونی به خشونت خانگی علیه نامزد سابقش متهم شده بود و در برزیل تحت بازجویی قرار داشت.
ستاره قرمزها تبرئه می‌شود!

به گزارش 9 صبح، آنتونی به خشونت خانگی علیه نامزد سابقش متهم شده و در برزیل تحت بازجویی قرار داشت. این وینگر به انگلیس می‌آید تا تحت بازجویی پلیس منچستر قرار بگیرد.

آنتونی آماده بازگشت به انگلیس می‌شود تا با پلیس به اتهام حمله به نامزدش روبرو شود. وینگر برزیلی ۲۳ ساله در فرودگاه سائوپائولو برای پرواز به اسپانیا دیده شد و قرار است از اسپانیا به منچستر بیاید. او در روزهای آینده با پلیس برای رد این ادعاها ملاقات خواهد کرد.

یک منبع آگاه گفت: «آنتونی ایمان دارد که هیچ اشتباهی نکرده است و می‌خواهد با افسران بنشیند و اجازه دهد از او سؤال کنند. او چیزی برای پنهان کردن ندارد و هر چیزی را که بخواهند ببینند از جمله تلفن همراهش را تحویل خواهد داد. او می‌خواهد هرچه سریع‌تر تبرئه شود تا بتواند بدون هیچ مزاحمتی دوباره به فوتبالش ادامه دهد.»

وینگر ۸۵ میلیون پوندی منچستریونایتد توسط نامزد سابقش گابریلا کاوالین متهم به خشونت خانگی شد. آنتونی هر گونه تخلفی را انکار می‌کند و در مصاحبه تلویزیونی احساسی که انجام داد گفت: «من حقیقت را می‌دانم و حقیقت آشکار خواهد شد. صددرصد مطمئن هستم که هرگز دستم به زنی نخورده و شواهدی را ارائه خواهم کرد. من مطمئن هستم که هرگز مرتکب خشونت فیزیکی نشدم.»

ارسال نظر