تماس با ما درباره ما

ظهور اعجوبه‌ای بی‌رحم‌تر از ارلینگ هالند

اعجوبه‌ای بی‌رحم‌تر از ارلینگ هالند ظهور می‌کند.
ظهور اعجوبه‌ای بی‌رحم‌تر از ارلینگ هالند

به گزارش 9 صبح، تیم فوتبال منچسترسیتی به داشتن مرگبارترین مهاجم در لیگ برتر می‌بالد اما در حال برنامه‌ریزی برای جانشین او است.

رسیدن به گل برای مردان پپ گواردیولا دشوار نیست اما آنها بازهم به دنبال گل‌های بیشتر هستند و به همین دلیل فرانچسکو کاماردا، فوق‌ستاره تیم زیر ۱۹ ساله‌های میلان را تعقیب می‌کنند. این مهاجم با تنها ۱۵ سال سن توجه بسیاری از بزرگترین باشگاه‌های قاره را به خود جلب کرده است. او رکورد گلزنی خیره‌کننده‌ای دارد و اولین بار زمانی توجهات را به خود جلب کرد که آمارش در مقابل دروازه در فضای مجازی منتشر شد. اعتقاد بر این است که او قبل از ۱۳ سالگی ۴۸۳ گل در ۸۷ بازی به ثمر رسانده، یعنی به طور متوسط ۵.۶ گل در هر ۹۰ دقیقه.

طبق گزارش رسانه ایتالیایی کالچو مرکاتو، سیتی در حال پیگیری این نوجوان است اما آنها تنها نیستند و اعتقاد بر این است که یکی از تیم‌های سابق هالند، بوروسیا دورتموند نیز پیشرفت کاماردا را زیر نظر دارد. او با ۱۲ گل در ۱۹ بازی برای آتزوری در سطح جوانان توانست فرم باشگاهی را به صحنه بین‌المللی منتقل کند. میلان مشتاق است که او را در سن‌سیرو نگه دارد و در حال برنامه‌ریزی برای جزئیات اولین قرارداد حرفه‌ای او است.

با این حال، این احتمال وجود دارد که نظر او به سمت قهرمان لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا و به دست آوردن فرصتی برای یادگیری از یکی از بهترین‌ گلزن‌ها یعنی ارلینگ هالند، برگردد.

فوق‌ستاره نروژی سیتی فصل جدید را با ۸ گل در ۶ بازی اول خود به خوبی آغاز کرده است. قبل از آخرین بازی هالند مقابل ناتینگهام فارست در شنبه گذشته، گواردیولا در مورد اینکه چگونه ستاره او می‌توانست در این فصل بیشتر گل به ثمر برساند صحبت کرد. او به شوخی گفت: «امشب نمیخوابم! او موقعیت‌های باورنکردنی داشت و می‌توانست ۱۴-۱۵ گل به ثمر برساند. توصیه من این است که زیاد از ارلینگ انتقاد نکنید. از مدافع کناری، مدافع میانی یا سرمربی انتقاد کنید اما هرگز، هرگز از مهاجمی که گل می‌زند انتقاد نکنید، زیرا او گل می‌زند و آنگاه در موقعیتی قرار خواهید گرفت که باید از او عذرخواهی کنید.»

ارسال نظر