تماس با ما درباره ما

مرگ هولناک زن جوان در پیاده رو رشت توسط پسر 16 ساله + عکس

در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف در منطقه گلسار شهرستان رشت، بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی به محل حادثه اعزام شدند.
مرگ هولناک زن جوان در پیاده رو رشت توسط پسر 16 ساله + عکس

به گزارش 9 صبح، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان از جان باختن عابر پیاده به علت تصادف با یک دستگاه خودرو پژو در منطقه گلسار شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف در منطقه گلسار شهرستان رشت، بلافاصله ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه پس از حضور پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد، یک دستگاه خودرو سواری پژو به علت تخطی از سرعت مطمئنه با رانندگی فردی 16 ساله که فاقد گواهینامه است با عابر پیاده برخورد کرده، افزود: در این حادثه عابر پیاده که خانمی حدودا ۴۳ ساله بود پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان تصریح کرد: کارشناسان علت تصادف را بی‌احتیاطی از جانب راننده سواری پژو، سرعت غیر مجاز و نداشتن گواهینامه اعلام کردند.

این مقام انتظامی در پایان از خانواده‌ها خواست از قرار دادن وسیله نقلیه حتی برای لحظه‌ای در اختیار فرزندان فاقد گواهینامه به صورت جدی پرهیز کنند.

تصادف

ارسال نظر