تماس با ما درباره ما

دختر بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی این روزها کجاست؟

پریا قاسم خانی برعکس مادرش زیاد در فضای مجازی فعال نیست و این سوال پیش آمده است که کجاست و چه می کند.
دختر بهاره رهنما و  پیمان قاسمخانی این روزها کجاست؟

به گزارش 9 صبح، پریا قاسم خانی دختر بهاره رهنما است. پریا قاسم خانی اکنون خارج از کشور زندگی می کند. پریا قاسم خانی از 8 سالگی به لندن مهاجرت کرد. پریا قاسم خانی دختر بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی است. علاقه جدی پریا قاسم خانی ساز و موسیقی است.

پریا قاسمخانی که این روزها در خارج از کشور به سر می برد، دیروز عکسی از استایل خاص خود در اینستاگرامش منتشر کرد که با لایک میترا ابراهیمی، همسر دوم پدرش، پیمان قاسمخانی همراه شده است.

دختر بهاره رهنما و  پیمان قاسمخانی این روزها کجاست؟
بیوگرافی پریا قاسم خانی

پریا قاسمخانی تنها فرزند زوج سابق ، بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی ، متولد سال ۱۳۷۶ است.

از ۸ سالگی برای تحصیل راهی لندن شد.

برخلاف پدر و مادرش وارد عرصه ی سینما نشد و به دنبال علاقه ی خود یعنی موسیقی و آهنگسازی  رفته است.

با این حال در کودکی تجربه های اندکی در زمینه ی بازیگری داشته، از جمله سریال مرد هزارچهره، ساخته ی مهران مدیری (محصول سال ۸۷) که پیمان قاسمخانی سرپرست نویسندگان آن و بهاره رهنما از بازیگران آن بود.
شروع فعالیت موسیقی پریا قاسم خانی

پریا در فیلم سینمایی دایره زنگی به کارگردانی پریسا بخت آور (محصول سال ۸۶) هم حضور کوتاهی داشت.

او در حال حاضر در زمینه ی موسیقی و آهنگسازی فعالیت دارد و برای ادامه ی تحصیل در رشته ی موسیقی در خارج ایران به سر می برد.

پریا تا به حال چند تک آهنگ هم با خوانندگی و آهنگسازی خودش منتشر کرده و مادرش بهاره رهنما چند سال قبل کلیپی از یکی از ساخته های او در اینستاگرام خود منتشر کرد که پریا را در حال آوازخوانی و نوازندگی نشان می داد.

پریا حتی سابقه ی آهنگسازی حرفه ای برای تئاتر و فیلم را هم دارد.

در سال ۹۲ نمایشی با بازی مادرش، بهاره رهنما و پژمان جمشیدی به نام «بادی که تو را برد مرا خشک کرد» به روی صحنه رفت که آهنگساز آن پریا قاسمخانی بود.

او آهنگسازی مستند همسر دوم پدرش، میترا ابراهیمی را هم برعهده داشت. ابراهیمی مستندی به نام «کامی» درباره ی کامیار شاپور، فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور ساخته که تهیه کننده و سرمایه گزار آن پیمان قاسمخانی بود.

پریا قاسمخانی به گفته ی پدر و مادرش، علاقه ای به شهرت به ویژه از سمت پدر و مادرش ندارد. پیمان قاسمخانی یک بار در مصاحبه ای در اینباره گفته بود: «چند سال پیش وقتی پریا اول راهنمایی بود، عکسش روی جلد مجله‌ای چاپ شد، مادرش به او گفت این را ببر مدرسه بچه‌ها ببینند اما پریا دوست نداشت کسی عکسش را ببیند. پریا چنین دختری است.»

پدر و مادر پریا قاسمخانی ، بهاره رهنما (متولد سال ۱۳۵۲) و پیمان قاسم خانی (متولد سال ۱۳۴۴) از زوج های مشهور سینما بودند و حتی همکاری های سینمایی و تلویزیونی متعددی با یکدیگر داشتند. خبر جدایی آن ها در سال ۹۴ سر و صدای زیادی به پا کرد و حتی حواشی ای به دنبال داشت.

با انتشار تصاویر ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی در سال ۹۶، بار دیگر نام این زوج سابق بر سر زبان ها افتاد و جنجال های تازه ای به پا شد. امیر خسرو عباسی متولد سال ۱۳۵۳، مدیر شرکت پارس پخش کهن است که تولید ۱۲۰ قلم کالای ایرانی در صنعت آرایشی و بهداشتی با برند ژاکسی و هاینس را برعهده دارد.

پیمان قاسمخانی در سال ۹۹ با میترا ابراهیمی ازدواج کرد. میترا ابراهیمی متولد سال ۱۳۶۸ است. او لیسانس مدیریت جهانگردی و ارشد روانشناسی بالینی دارد. ابراهیمی به عنوان روانشناس بالینی کودک و نوجوان فعالیت دارد اما در چندین دوره ی هنری از جمله فیلمنامه نویسی، فیلمسازی، تصویربرداری و تدوین شرکت داشته و تجربه ی ساخت یک فیلم مستند را هم دارد.

ارسال نظر