تماس با ما درباره ما

اعلام طلاق خانم بازیگر/گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود+عکس

سارا والیانی طی ویدیویی خبر طلاقش را اعلام کرد.
اعلام طلاق خانم بازیگر گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود+عکس

به گزارش 9 صبح، سارا والیانی ، بازیگر سریال گیلدخت در مصاحبه ای درباره طلاقش صحبت کرد و گفت: از حواشی فضای مجازی به دور هستم و کاری به این فضا ندارم به فرزندم اجازه می‌دهم که بازیگری را تجربه کند.

اعلام طلاق خانم بازیگر/گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود+عکس

بیوگرافی سارا والیانی و همسرش
سارا والیانی متولد ۱۷ اردیبهشت ۱۳۶۵ در تهران ، بازیگر تلویزیون و تئاتر است. از تئاتر شروع کرد و با سینما اولین تجربه جلوی دوربین را بدست آورد و با تلویزیون به شهرت رسید و از اولین زندگی زناشویی خود صاحب یک فرزند پسر است.

از ژورنالیستی تا سینما
در سال های جوانی با ژورنالیستی کار خود را شروع کرد تا اینکه روی صحنه تئاتر درخشید و از سال ۹۴ با فیلم رگ خواب جلوی دوربین رفت. فیلم رگ خواب با حضور لیلا حاتمی و الهام کردا در جشنواره فجر درخشید و خانم والیانی با این اتفاق حضور درخشانی را با سینما تجربه کرد.

در قاب تلویزیون
با سریال افسانه هزارپایان سال ۱۳۹۶ به کارگردانی شهاب حسینی از شبکه پنج و نسیم کنار چهره هایی چون نسرین مقانلو و علی اوسیوند چهره اش شناخته تر شد.

شهرت
بیشتر شهرت خانم بازیگر در سال ۱۳۹۸ با سریال پنجاه قسمتی از سرنوشت شروع شد که نقش فروغ ، خواهر بابک را ایفا می کرد.

ازدواج اول و پسرش

اعلام طلاق خانم بازیگر/گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود+عکس
سارا والیانی از ازدواج اول خود صاحب یک فرزند پسر بنام آبتین شد اما این زندگی در نهایت سال ۱۳۹۴ به بن بست رسید و از هم جدا شدند.

ازدواج دوم
خانم بازیگری برای دومین بار آذر ماه سال ۹۶ با آقای محسن میرزاخانی (کارگردان و نویسنده) ازدواج کرد و حالا در تئاتر نیز کنار هم گاهی بازی می کنند.

 

ارسال نظر