تماس با ما درباره ما

خزعلی: دختران دانشجوی غزه و افغانستانی بیایند در ایران درس بخوانند

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اعلام کرد: با اعلام پذیرش و بورسیه دانشجویان مطرح کرد: سه نفر از دانشجویان غزه را بورس می‌کنیم و دانشگاه‌ها به ترتیب این کار را ادامه دهند و دختران دانشجوی غزه را استقبال می‌کنیم که بیایند در اینجا درس بخوانند.
خزعلی: دختران دانشجوی غزه و افغانستانی بیایند در ایران درس بخوانند

به گزارش 9 صبح، انسیه خزعلی دوشنبه ۲۲ آبان در نخستین نشست بین‌المللی زنان ایرانی، معماران تمدن‌ساز در نهضت ترجمه(جهاد تبیین در الگوی سوم) با حضور فرهیختگانی از ۱۵ کشور جهان به میزانی استان همدان، افزود: جایگاهی که اسلام برای زن، خانواده و حفظ ارزش‌های خانواده قائل است، از مسئولیت‌هایی است که بر دوش ما قرار دارد و اگر این خانواده‌ها و حیات طبیه و شهدا و آثاری که شما ترجمه‌هایش را می‌بینید نبودند و این زیبایی‌ها تصویر نشده بود، در مقابل ظلمی که در فلسطین مشاهده می‌کنید، این بزرگی‌ها، پاکی‌ها و ایثارها برای بودن انسانیت جای تجلیل و تقدیر دارد.

به نقل از ایسنا، خزعلی با اعلام پذیرش و بورسیه دانشجویان اعلام کرد: سه نفر از دانشجویان غزه را بورس می‌کنیم و دانشگاه‌ها به ترتیب این کار را ادامه دهند و دختران دانشجوی غزه را استقبال می‌کنیم که بیایند در اینجا درس بخوانند و همانطور که قبلاً اعلام کردیم از دانشجویان افغانستانی حمایت می‌کنیم و در دانشگاه‌ها به ویژه دانشگاه‌هایی که اختصاص به بانوان دارد، از این افراد استقبال خواهیم کرد. / ایران

ارسال نظر