تماس با ما درباره ما

نوزاد ربایی در بیمارستان میلاد

یک زن و مرد جوان در ماجرای نوزادربایی یکی از بیمارستان‌های تهران، دستگیر شدند.
نوزاد ربایی در بیمارستان میلاد

به گزارش 9 صبح، روز گذشته دوشنبه بیست و نهم آبان‌ماه امسال، پرسنل انتظامات بیمارستان میلاد تهران در تماس تلفنی با پلیس، بازداشت زن و مرد جوانی را در بخش زایمان گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم راهی مرکز درمانی شدند و تحقیقات میدانی را آغاز کردند؛ در گزارش اولیه پرسنل انتظامات آمده بود، زن جوان با یک پتوی نوزاد و قوطی شیرخشک احتمالا برای نوزادربایی وارد بخش زایمان شده اما پس از شناسایی توسط مردم به همراه همسرش که در بیمارستان حاضر بوده دستگیر شده است؛ همچنین در ادامه از کیف زن جوان نیز یک چاقو کشف شد.

بدین ترتیب متهمان برای تحقیقات مقدماتی بازداشت و صبح امروز متهمان به شعبه ششم دادسرای جنایی منتقل شدند؛ زن جوان هنگامی که مقابل قاضی محمدرضا صاحب‌جمعی قرار گرفت، گفت: چندی قبل دچار یک بیماری شدم و نذر کردم زمانی که درمان شدم به بیمارستان بروم و در بخش نوزادان به یکی از مادرهایی که تازه زایمان کرده‌ و همراه ندارد، کمک کنم. روز حادثه به همراه همسرم به مرکز درمانی آمدم اما قصد نوزادربایی نداشتم و چاقویی هم که در کیف من کشف شد از مدت‌ها پیش در آنجا بود!

از سوی دیگر، ماموران اداره یازدهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته بیمارستان موردنظر، تحقیقات را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس جنایی، تحقیقات برای روشن زوایای پنهان پرونده توسط پلیس آگاهی ادامه دارد./تسنیم

ارسال نظر