تماس با ما درباره ما

ایران به اسرائیل اخطار داد...

امیرعبداللهیان در گفتگوی تلفنی با مقامات قطری تصریح کرد: مقاومت اسلامی تاکنون با قدرت در مقابل تجاوزات رژیم اسرائیل پاسخ داده است و با این روند روزهای آینده برای رژیم اسرائیل وحشتناک خواهد بود.
۱۴۰۲/۰۹/۱۶ ۰۹:۳۰

سیاسی

علت دستگیری مشاور اوباما چه بود؟

سخنگوی پلیس نیویورک اعلام کرد، مشاور رئیس‌جمهور اسبق آمریکا به دلیل تعدی به یک فروشنده مصری و دشنام گفتن به مسلمانان دستگیر شده است.

خبر مهم سخنگوی دولت در مورد افزایش حقوق‌ها چه بود؟

سخنگوی دولت با بیان این‌که دانشجو آزاد و آزاده است، تاکید کرد: ارتباط دانشگاه و دولت با این نشست‌ها تقویت‌ها می‌شود و استاد و دانشجو را مرتبط با مسائل روز می‌کند. حرف جامعه هم از طریق دانشجو بدون واسطه منتقل می‌شود. این چرخه تعامل به رشد دولت، دانشگاه، دانشجو و پیگیری مطالبات کمک می‌کند.

جناب رئیسی! علاوه بر مسکن، قول‌های دیگر هم دادید

اول اینکه، اعلام نبود و تعهدات بود. دوم، این را قانون اساسی تکلیف نکرده است. سوم، اگر کسی می‌گوید نمی‌شود نه اینکه نخواهد بشود بلکه به علت نشدنی بودن این برنامه با سیاست‌ها و نیروهای موجود این دولت است.

پشت پرده سیاسی‌ترین لایحه سال چیست؟

لایحه حجاب و وضعیت فعلی آن البته آغازگر فصل تازه‌ای از مناقشه میان دولت، قوه قضاییه، مجلس و دو جریان سیاسی قالیباف و پایداری است و در عین‌ حال، این حقیقت را عیان کرده است که نمی‌خواهد مصوبه جنجالی حجاب را گردن بگیرد.

هشدار مقام بلندپایه ارتش

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نیروی زمینی ارتش در حوزه تجهیزات و تسلیحات رزم زمینی، پهپادی، بالگردی و جنگ‌های الکترونیک خودکفا شده است.

کنایه های تند شعبانی به مسیح علی‌نژاد/ زنی که دوست دارد دیده شود!

پیراهن سفید پوشیده و موهایش را باز کرده تا ژست عرفانی‌اش تکمیل شود. آواز معروفی را انتخاب کرده و فکر می‌کند هر چه صدایش را بالاتر ببرد، یعنی قدرت بیشتری در آواز دارد و این‌بار پتکِ او خیلی محکم بر پیکر بی‌رمق آواز ایرانی کوفته شد.

فکر میکردند همه مردم ایران تروریستند!

مجید مجیدی گفت: در اواخر دهه ۷۰ به جشنواره‌ای در توکیو رفتم. در آنجا مردم و اعضای جشنواره می‌گفتند شناخت ما از ایران محدود به اخبار بود. می‌گفتند ما فکر می‌کردیم مردم ایران جملگی تروریست هستند

ترامپ از بایدن پیشی گرفت

پولیتیکو در تحلیلی با اشاره به بدترشدن وضعیت جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا در نظرسنجی‌ها نوشت: سهم دونالد ترامپ رئیس جمهوری پیشین آمریکا و رقیب اصلی بایدن در نظرسنجی‌های ملی بیش از هر زمان دیگری در سال گذشته بوده است.

انسیه خزعلی در تلویزیون از خودش دفاع کرد

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری درباره تخصص طلبه‌ها در تربیت بازیگر نیز پاسخ داد: گفتند، می‌خواهیم وارد این عرصه شویم و یاد بگیریم ما هم گفتیم پشتیبانی می‌کنیم و معرفی می‌کنیم. ما که خودمان در کار اجرایی نیستیم و دستگاه‌هایی که متصدی هستند، آموزش می‌دهند.

اسرائیل خط و نشان کشید

گانتس در لفاظی خود علیه جنبش حزب الله و کشور لبنان مدعی شد: «آنچه در غزه اتفاق افتاد، ممکن است در بیروت هم تکرار شود و هیچ حمله‌ای را علیه خود بی‌پاسخ نمی‌گذاریم».

۸۰درصد مردم معتقد به حجابند؛ چرا مسئولان با بی‌حجابی برخورد نمی‌کنند؟

هنوز مسئولان دچار گیجی‌اند و بلاتکلیف. چند ماه است به اسم قانون جدید همه را معطل کرده‌اند و حال آنکه هیچ نیازی به قانون جدید هم نبود و قوانین فعلی برای مقابله با ناهنجاری کفایت می‌کرد. این مردم مومن تا کجا باید این ترک فعل آشکار و سردرگمی را تحمل کنند؟