تماس با ما درباره ما

اجتماعی

بارداری دختر 10 ساله از تعرض عموها پرده برداشت...

ماجرای ترسناک تجاوز دو عمو شیطان صفت به دختربچه ستمدیده بعد از باردار شدن دختربچه فاش شد ! به گزارش تالاب پس از حامله شدن یک دختر بچه 10 ساله؛ راز تجاوز جنسی خوفناک دو عموی این دختر به وی افشا شد . پرونده یکی از تکاندهنده ترین جنایت های‌ شیطانی به جریان افتاد و دادگاهی دو عمو رابه جرم اذیت و اذیت کردن برادرزاده 10 ساله شان محاکمه کردند.

در خانه فساد شهلا چه بر سر پسر جوان آمد؟ /به پسر تعدی شده بود...

سال گذشته جسم نیمه‌جان پسر جوانی پیدا و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. بررسی‌های پزشکی نشان داد او به خاطر مصرف بیش از حد قرص متادون به کما رفته است.دختری جوان است 10 قرص متادون به پسر مورد علاقه‌اش خورانده و باعث شده او دچار آسیب شدید مغزی شود.

خانه قماربازان افغان پلمب شد

پلیس ترکیه دسته ای از پناهجوی افغانستانی را از سواحل «آیواجیک» آن کشور بازداشت کرده است. این افراد قصد داشتند در یک سفر خطرناک دریایی به اروپا بروند.

درب مساجد باید برای افراد بی خانمان باز باشد

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران عنوان کرد: ضرورت دارد که شهرداری با همکاری مؤسسات خیریه برای اسکان این شهروندان که بیش از سه سال سابقه سکونت در تهران دارند، اقدام کند و مساجد و تکایا نیز در این زمینه به وظایف خود عمل کنند.

حساب درآمد و هزینه شهرداری تهران زیر ذره بین رفت

خزانه دار شورا در جریان بررسی گزارش حساب درآمد و هزینه شهرداری تهران تا پایان مهرماه سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: در جدول ۷ ماهه امسال مجموع منابع نقدی و غیرنقدی ۳۹ هزار و ۲۹۹ میلیارد تومان بودجه که نسبت وصولی به کل بودجه ۵۱ درصد است.

قتل هولناک در اصفهان

فرمانده انتظامی شهرستان نجف‌آباد از وقوع قتل در نجف‌آباد به دلیل اختلاف و منازعه فردی خبر داد.

تولد نوزاد عجول در آمبولانس+عکس

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی بیان کرد: نوزاد عجول به کمک کارشناسان فوریت‌های پزشکی پایگاه اورژانس خواجه در داخل آمبولانس چشم به جهان گشود.

خبر مهم سخنگوی دولت در مورد افزایش حقوق‌ها چه بود؟

سخنگوی دولت با بیان این‌که دانشجو آزاد و آزاده است، تاکید کرد: ارتباط دانشگاه و دولت با این نشست‌ها تقویت‌ها می‌شود و استاد و دانشجو را مرتبط با مسائل روز می‌کند. حرف جامعه هم از طریق دانشجو بدون واسطه منتقل می‌شود. این چرخه تعامل به رشد دولت، دانشگاه، دانشجو و پیگیری مطالبات کمک می‌کند.

دلیل اصرار عجیب مسئولان برآموزش حضوری با وجود آلودگی هوا چیست؟

اگر این چند روزه، مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا مبنی بر تشکیل کلاس‌ها به‌صورت غیرحضوری نبود، قطعاً در همین روزهای به‌شدت آلوده نیز شاهد اصرار مسئولان فعلی آموزش و پرورش بر لزوم حضور فیزیکی دانش‌آموزان در مدارس بودیم و خبری از آموزش مجازی نبود!

مدیرعامل شرکت چای دبش کجاست؟

مدیرعامل گروه کشت ‌و صنعت دبش پس از صدور قرار وثیقه پنج هزار میلیاردی، بازداشت شده و اکنون در زندان به سر می‌برد.

«خفاش‌های خزدار» در مشهد شکار شدند

دو موتورسوار تبعه خارجی که با پوشش کلاه پشمی خزدار ، نیمه‌شب‌ها از مخفیگاه‌های خود بیرون می‌آمدند و از عابران و رهگذران در خیابان‌ها زورگیری می‌کردند، در حالی با هوشیاری نیروهای گشت نامحسوس کلانتری شفای مشهد به دام افتادند که سرنخ‌هایی از سرقت کامپیوتر(ای سی یو) خودروها توسط دزدانی که به «خفاش‌های خزدار» معروف شده‌اند نیز به دست آمده ‌است

تعرض سه مرد شیطان خو به دو دختر

محاکمه 3 مرد جوان به جرم تجاوز به 2 دخترسه مرد جوان که دو دختر را در بیابان‌های اطراف ورامین مورد تعرض قرار داده بودند در مقابل قضات اتهاماتی را که قبلاً به آن اعتراف کرده بودند، انکار کردند.

دردسر ازدواج دختر 9 ساله با پسر چشم و گوش بسته !

با تماس یکی از همسایگان دخترم هراسان خودم را به بیمارستان رساندم و دخترم را در حالی روی تخت مرکز درمانی دیدم که اطراف گردنش به شدت کبود شده بود و اشک‌ریزان به من می گفت: دیگر نمی خواهم به این زندگی مشترک ادامه بدهم ...

عابران پیاده هم در تصادفات مقصر می‌شوند

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به این پرسش که آیا عابرین پیاده می‌توانند در تصادفات مقصر شناخته شوند، افزود: بله عابران پیاده هم در برخی از تصادفات مقصر شناخته می‌شوند، چرا که اگر از محل‌هایی که طبق آئین نامه تردد آن‌ها را ممنوع کرده است عبور نمایند سهم تقصیر می‌گیرند.

پدرکشی دلخراش بخاطر عشق پنهانی

پسری که متهم است بعد از پی بردن به راز عشق ممنوعه پدرش او را با شلیک گلوله به قتل رسانده است، در دادگاه اتهامش را انکار کرد.

"علی کوچولو" به هلاکت رسید!

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری شرور منطقه سراوان معروف به "علی کوچولو" و همدستش با ماموران پلیس و هلاکت هر دو نفر خبر داد.

با تعقیب همسرم متوجه رابطه نامشروع و پنهانیش شدم...

وقتی درباره ی خیانت مطلبی می‌خواندم و یا حرفی می‌شنیدم بسیار غمگین میشدم و هیچ وقت فکر نمیکردم روزی این ماجرای نحس زندگی مرا هم غرق خود کند از وقتی باتلاش دوستم راز پنهان کاری های شوهرم را فهمیدم دیگر نمی‌دانم چه کارکنم دنیا بر روی سرم خراب شده .....

با تعقیب همسرم متوجه رابطه نامشروع و پنهانی اش شدم...

وقتی درباره ی خیانت مطلبی می‌خواندم و یا حرفی می‌شنیدم بسیار غمگین میشدم و هیچ وقت فکر نمیکردم روزی این ماجرای نحس زندگی مرا هم غرق خود کند از وقتی باتلاش دوستم راز پنهان کاری های شوهرم را فهمیدم دیگر نمی‌دانم چه کارکنم دنیا بر روی سرم خراب شده .....

پایان کار اشرار و اراذل و اوباش شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری ۲ شرور که اقدام به عربده کشی، شرارت، ضرب و جرح شهروندان و ایجاد رعب وحشت در محدوده حسن آباد ری می کردند، خبر داد.