تماس با ما درباره ما

اتهامات تتلو چیست؟ / از تشویق نوجوانان به فحشا تا اخراج از ترکیه ...

یک هفته پس از جنجال امیرحسین مقصودلو معروف به تتلو برای بازگشت به ایران، سرانجام امروز از طریق مرز زمینی به کشور منتقل شد. این اولین مرتبه‌ای نیست که این چهره جنجالی خبرساز شده و او بارها با حاشیه سازی تلاش زیادی برای تشویق جوانان به فساد و فحشا انجام داده است. اما آخرین جنجال این او چه بود؟
۱۴۰۲/۰۹/۱۶ ۰۸:۳۸

فرهنگ و هنر

امیر تتلو بازداشت شد

امیر حسین مقصودلو معروف به تتلو خواننده جنجالی مقیم ترکیه شب گذشته بازداشت شد.

ادعاهای توماج در مورد شکنجه های وحشتناکش

توماج صالحی که سال گذشته بازداشت شده بود به تازگی و پس از آزادی با قید وثیقه از زندان اظهاراتی را در‌خصوص نوع رفتار با او در‌ هنگام و طول بازداشت منتشر کرده است از قبیل شکسته شدن پا و انگشتان دستش، شکنجه روحی، تقطیع ویدیو منتشر شده از اعترافاتش با هدف تغییر محتوا و … .

صدور حکم تتلو قبل از ورود به ایران

امیر حسین مقصودلو با انتشار بلیت پرواز خود ادعا کرد قصد دارد به ایران بازگردد، هرچند که امکان دارد این خبر یک بازی رسانه‌ای از طرف او باشد. به گفته کارشناسان اقدامات این فرد در سال‌های اخیر مصادیق بارز افساد فی الارض است

خانه تتلو خانه وحشت برای دختران /پلیس ترکیه وارد ماجرا شد

خبرگزاری «ایهلاس» در ترکیه گزارش داده پلیس این کشور در پی انتشار ویدیوهایی در فضای مجازی و گزارش هایی که از فعالان حقوق زنان دریافت کرده، تحقیقاتش را درباره منزل مسکونی «امیر تتلو» خواننده ایرانی آغاز کرده است.

سپاه هم به صدا وسیما اعتراض کرد

روزنامه جوان ضمن انتقاد از یک نشست در صداوسیما نوشت کار مهمتری از اینکه تاثیر اسم افراد سریال‌ها در جامعه را بررسی کنید، نداشتید؟

بازیگر پزشک دهکده در این سن عاشق شد!+عکس

جین سیمور (Jane Seymour) که در ایران بیشتر او را به خاطر بازی در سریال خاطره‌انگیز «پزشک دهکده» می‌شناسیم، به وضوح شیفته جان زامبتی (John Zambetti)،‌ نامزد جدیدش شده و او را به عنوان هدیه‌ای برای دوران زندگی‌اش توصیف می‌کند.