زن کشی فجیع در جنوب تهران

زن کشی فجیع در جنوب تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد جوانی که همسرش را در محله اتابک به قتل رسانده بود، خبر داد،و گفت: علت این حادثه اختلاف مالی بوده است.

به گزارش 9 صبح، رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد جوانی که همسرش را در محله اتابک به قتل رسانده بود، خبر داد،و گفت: علت این حادثه اختلاف مالی بوده است.

سردار کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: دختر جوانی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و با صدایی لرزان به اپراتور گفت، پدرم با چاقویی که در دست داشت ضربه‌ای مرگبار در حیاط مجتمع مسکونی به قفسه سینه مادرم وارد کرده است؛ لطفاً با اعزام مأموران به ما کمک کنید.

وی افزود: با اعلام این خبر، بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، راهی خانه موردنظر در محله اتابک شدند و جسد زن حدوداً ۵۰ ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر ضربه چاقو به قتل رسیده بود.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، زن جوان با همسرش به دلیل اختلافات ملکی در حیاط خانه جلوی چشمان ۲ فرزندشان درگیر شده و در جریان این نزاع، هدف ضربه مرگبار چاقو قرار گرفته است همچنین قاتل که در صحنه جنایت حضور داشت توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: متهم نیز در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر به قتل رساندن همسرش با ضربه چاقو در حیاط خانه به اختلافات ملکی و خانوادگی اعتراف کرد و گفت: حدوداً ۳۰ سال قبل ما با یکدیگر آشنا شدیم و ازدواج کردیم؛ همسرم سر هر موضوعی در زندگی مشترک بهانه‌های مختلف می‌گرفت که بسیار از این موضوع خسته شده بودم البته ناگفته نماند چند سال قبل با کلی زحمت، خانه‌ای در محله اتابک خریدم و به نام همسرم زدم که این موضوع اختلافات ما را شدیدتر کرد؛ می‌خواستیم طلاق بگیریم که من در این میان قصد داشتم تا سه دنگ از خانه را به نام ۲ فرزند یا خودم بزنم که هر بار سر این موضوع با یکدیگر بحث‌های شدیدی می‌کردیم؛ در حیاط مجتمع مسکونی بودیم که ناگهان سر همین موضوع با یکدیگر بحث کردیم، در این میان کنترل خود را از دست دادم و با چاقو یک ضربه به قفسه سینه او زدم؛ ناگهان همسرم که جلوی چشمان ۲ فرزندانم چاقو خورده بود روی زمین افتاد و در ادامه به کام مرگ فرو رفت.

سردار کارآگاه گودرزی خاطرنشان کرد: متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

 

نظر شما