تصمیم عجیب زن ثروتمند برای حیوانات خانگی اش

تصمیم عجیب زن ثروتمند برای حیوانات خانگی اش

یک زن مسن چینی مدعی است که حیوانات خانگی برخلاف سه فرزندش همیشه در کنار او بوده‌اند برای همین فرزندانش را از ارث محروم میکند.

به گزارش 9صبح؛ یک زن مسن چینی تصمیم گرفته است که ثروت 20 میلیون یوان (2.8 میلیون دلاری) خود را به گربه‌ها و سگ‌های خانگی‌اش بسپارد و مدعی است که آنها برخلاف سه فرزندش همیشه در کنار او بوده‌اند برای همین فرزندانش را از ارث محروم میکند.

این زن اولین وصیتنامه خود را چند سال پیش تنظیم کرد و تمام دارایی خود را بین سه فرزندش تقسیم کرد، اما اخیراً پس از غفلت از فرزندانش تغییری در این وصیت نامه ایجاد شد. او ادعا می کند که فرزندانش در زمان بیماری هرگز به ملاقات او نرفته اند و یا حداقل ترتیب مراقبت از او را نداده اند و به ندرت با او تماس می گیرند، بنابراین تصمیم گرفته است تمام دارایی های خود را به تنها موجوداتی که همیشه در کنارش بوده اند بسپارد، یعنی گربه ها و سگ های خانگی اش.

برای این زن که لیو نام دارد، قانون چین شرایط را دشوار می کند چراکه در این کشور افراد را از واگذاری مستقیم اموال خود به حیوانات خانگی منع می کند با این حال، پس از مشورت با یک وکیل، لیو راهی برای دور زدن این قانون پیدا کرد و در نهایت صاحب یک کلینیک دامپزشکی را به عنوان مدیر دارایی خود منصوب کرده و مراقبت از حیوانات خانگی محبوبش را به آن سپرد.

    نظر شما