فوری؛ مبلغ جرایم رانندگی افزایش یافت

فوری؛ مبلغ جرایم رانندگی افزایش یافت

در جلسه هیات دولت افزایش جرایم رانندگی مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اینکه در ایام سفرهای نوروزی قرار داریم، در راستای حفظ و صیانت از جان مسافران، رقم جرایم رانندگی متناسب با نرخ تورم افزایش یافت و به تصویب هیأت دولت رسید.

به گزارش 9 صبح؛  وزیر کشور با بیان اینکه جرایم رانندگی اضافه نشده و باید به روز شود، گفت: به علت اینکه برخی از این جرایم خیلی قدیمی است، بازدارندگی ندارد.

 احمد وحیدی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران درباه مبلغ جرایم رانندگی افزود: اساس جلوگیری از تخلفات رانندگی را مبنی بر فرهنگ سازی و توجه مردم عزیز به ضوابط رانندگی می دانیم ولی عده ای هستند که با عدم رعایت ضوابط از جمله سرعت و سبقت غیر مجاز و ... موجبات ایجاد مشکل برای خودشان و دیگران را فراهم می کنند. بنابراین برابر شرایط قانونی جرایم رانندگی به روز و اعلام خواهد شد.

اهم اظهارات او را به نقل از خبرگزاری ها بخوانید؛

* انتخابات مرحله دوم در ۸ حوزه انتخابیه به شکل تمام الکترونیک برگزار می‌شود اما در حوزه‌هایی که تک نماینده است انتخابات به شکل غیر الکترونیک برگزار خواهد شد.

* درباره صدور کارت ملی نیز، آن دسته از تعهدات قبلی ما انجام شده اما یک عده‌ای هستند که باید از نو برای آنها کارت ملی صادر می‌شد که مراحل صدور انجام خواهد شد.

    نظر شما