قتل هولناک مرد جوان مقابل چشم همسرش

قتل هولناک مرد جوان مقابل چشم همسرش

کارگر جوان به دلیل اختلاف مالی با صاحب کارش او را به قتل رساند و متواری شد که پس از ۷ سال زندگی مخفیانه سرانجام در زاهدان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش 9 صبح ؛ رسیدگی به این  پرونده از سال ۹۵ با  قتل  مرد جوانی مقابل چشمان همسرش  در یکی از محله های کرج شروع شد.

زن جوان درباره ی این حادثه به کارآگاهان گفت: در جریان درگیری همسرش با کارگرش وارد اتاق پذیرایی شدم ناگهان کارگر با چاقویی که در دست داشت ضربه هایی به همسرم زد و بعد با حمله به من و ضربه ای که به بازویم زد دریک چشم بر هم زدن از خانه فرار کرد.

همسرم غرق در خون بود و بعد از رساندن به بیمارستان خبر مرگ او را به من دادند . کارگر متواری خیلی زود  تحت تعقیب  پلیس قرار گرفت.

سرانجام با گذشت ۷سال از وقوع این جنایت خونین رد متهم در یکی از روستاهای زاهدان گرفته شد و با تلاش کارآگاهان جنایی استان البرز این متهم فراری دستگیری و اداره پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.

متهم پس از بازجویی و اعتراف به جنایتی که مرتکب شده بود درباره ی انگیزه جنایتش مدعی شد: پس از پروژه ای که با صاحب کارم در یکی از شهرهای شمالی داشتم با او به کرج آمدم از او پول خواستم اما او گفت که پولی ندارد و فقط می تواند هزینه رفت و آمد مرا به خانه ام بدهد بر سراین موضوع جرو بحث کردیم  نمی‌دانم چه شد که با چاقویی که همراه بود ضربه ای به او زدم که بعد همسر او وارد شد و برای فرار ضربه ای به بازوی او زدم و فرار کردم دراین مدت کابوس مرگ به دنبالم بود من قبول دارم که مرتکب  قتل  شدم اما هرگز از قبل نقشه قتل او را نداشتم به خاطر گرفتن حقوقم با مقتول درگیر شدم .

ای کاش، هیچ وقت چاقو نداشتم.

بنا بر این گزارش، پسر جوان پس از دستگیری برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان دایره جنایی پلیس آگاهی کرج قرار گرفته است.

منبع: رکنا 

 

    نظر شما