قتل دلخراش زن تبریزی به دست شوهرش /جسد غرق در خون بود

قتل دلخراش زن تبریزی به دست شوهرش /جسد غرق در خون بود

مرد قاتل در تلاش بود تا قتل همسرش را خودکشی جلوه دهد.

به گزارش 9 صبح ؛ مجتبی جمالی، بازپرس جنایی تبریز، اینبار معمای قتلی را حل کرد که در آن مردی زن جوانش را با اسلحه به قتل رسانده و با صحنه سازی سعی کرده بود قتل را خودکشی جلوه دهد.

با وجود گذشت بیش از ۴۰ روز از پایان مسابقات فوتبال جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قطر که به قهرمانی تیم میزبان انجامید، آرای کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) علیه تیم‌ها و عوامل آنها به‌خاطر تخلفاتی که در طول رقابت‌ها یا پس از آن مرتکب شدند، ادامه دارد.

آخرین روزهای سال ۱۴۰۲ ، هنوز هوا کاملا تاریک نشده بود که گزارش مرگ مشکوک و دلخراش زنی جوان در یکی از مناطق اطراف تبریز به مجتبی جمالی، بازپرس ویژه قتل تبریز، گزارش شد. به دنبال این گزارش وی سریع به همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی تبریز به محل حادثه عزیمت کردند تا پی به علت مرگ مشکوک این زن جوان ببرند.

بازپرس وقتی به محل جنایت رسید با پیکر بی جان زن جوان مواجه می شود که غرق در خون بر روی زمین افتاده بود و به گفته همسرش وی در اقدامی هولناک، خودکشی کرده و برای همیشه به زندگی اش پایان داده است.

اما با توجه به صحنه جرم، بازپرس گفته های شوهر را باور نمی کند و دستور دستگیری او را به عنوان تنها مظنون پرونده به کارآگاهان صادر می کند.

بعد از دستگیری مشخص می شود متهم اصلی پرونده شوهر قربانی جنایت است و او برای گمراه کردن بازپرس، بعد از قتل زنش با اسلحه شاتگان طوری صحنه سازی کرده بود که انگار زن جوان خودکشی کرده است.

تحقیقات بازپرس جنایی تبریز در خصوص علت و انگیزه این اقدام هولناک ادامه دارد.

منبع: خبرفوری

 

    نظر شما