دخترم را ضربات چاقو کشتم، چون بعد از طلاق از شوهرش می‌خواست تنها زندگی کند و...

دخترم را  ضربات چاقو کشتم، چون بعد از طلاق از شوهرش می‌خواست تنها زندگی کند و...

مردی که دختر طلاق گرفته اش را به قتل رسانده در حالی پای میز محاکمه می‌رود که ادعا می کند بابت جدازندگی کردن دخترش او را به قتل رسانده است.

به گزارش 9 صبح به نقل از اعتمادآنلاین، متهم که در ابتدا سعی داشت قتل دخترش را پنهان کند، بعد از تحقیقات پلیس لب به اعتراف گشود.

یک سال قبل پلیس در جریان قتل زنی جوان به نام شیما قرار گرفت. پدر شیما که در صحنه حاضر بود، گفت نمی‌داند چه اتفاقی برای دخترش افتاده است. ماموران از رفتار سرد این مرد نسبت به مرگ فرزندش متوجه شدند این مرد قصد دارد موضوعی را پنهان کند.

تحقیقات ماموران نشان داد شیما با پدرش به نام حمید اختلافات زیادی داش اما حمید و همسرش قصد دارند این اختلافات را پنهان کنند.

در نهایت ماموران حمید را در بن بست قرار دادند ومرد میانسال به قتل اعتراف کرد. او گفت: دخترم یک سال قبل از شوهرش جدا شد. آنها چند ماه بیشتر نبود که زندگی‌شان را شروع کرده بودند‌‌؛ اما طلاق گرفتند. دخترم بعد از جدایی در خانه من زندگی می‌کرد. به اوگفتم باید در همین خانه بمانی؛ اما قبول نمی‌کرد. به هر حال در خانه من مانده بود تا اینکه روز حادثه متوجه شدم دخترم از خانه بیرون رفته است. همسایه‌ها گفتند شیما در نبود من و همسرم جهیزیه‌اش را بار کامیون کرده و با خود برده است. مدت‌ها دنبال دخترم گشتم تا توانستم خانه‌اش را پیدا کنم.

متهم در ادامه گفت: به دخترم گفتم به خانه برگردد. خیلی با هم صحبت کردیم و از او خواستم دست از این کارهایش بردارد؛ اما توجهی نمی‌کرد. روز حادثه وقتی در خانه دخترم با هم جروبحث کردیم و من مطمئن شدم که شیما قصد ندارد برگردد از شدت عصبانیت با چاقو به او حمله کردم. شیما داشت ظرف می‌شست و اصلا متوجه اطراف نشد. یکدفعه غافلگیر شد. من ضربه را زدم و بعدهم طوری وانمود کردم که انگار کسی دیگر این کار را کرده است.

مادر شیما در تحقیقات گفت از شوهرش هیچ شکایتی ندارد و رضایت کامل می‌دهد. در نهایت با توجه به اینکه شیما ولی دم دیگری نداشت، پرونده بدون شاکی خصوصی و با توجه به جنبه عمومی جرم به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم به زودی پای میز محاکمه می‌رود.

 

 

    نظر شما