با وعده استخدام مرا به خانه برد و در حضور مادرش به من تعرض کرد!

با وعده استخدام مرا به خانه برد و در حضور مادرش به من تعرض کرد!

با شکایت دختر جوان رسیدگی به این پرونده عجیب آغاز شد.

به گزارش 9 صبح ؛ اواسط خرداد ماه سال گذشته دختر جوان سی ساله‌ای با مراجعه به کلانتری نواب شکایت خود را از یک پسر به اتهام تجاوز جنسی مطرح کرد.

رسیدگی به این پرونده آغاز و متهم دستگیر شد و پرونده برای تحقیقات مقدماتی به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد.

روز قبل متهم و شاکی در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران مقابل همدیگر قرار گرفتند.

دختر جوان به نام رومینا در طرح شکایت خود گفت: «مدتی قبل زمانی که در حال برگشت از محل کارم بودم، دیروقت بود و ماشین پیدا نمی‌شد. همان موقع این پسر (خطاب به متهم در دادگاه) به نام شهاب، سر راهم سبز شد و من سوار ماشینش شدم. به من گفت مسافرکش نیستم، اما تو را به مقصد می‌رسانم. بعد در طی مسیر با حرف هایش من را فریب داد و با وعده پیدا کردن کار برایم از من خواست به خانه شان بروم تا فرم کار پر کنم. من هم قبول کردم. زمانی که به خانه آنها رسیدیم او در را قفل کرد و من را مورد تجاوز جنسی قرار داد. بعد از اینکه من را رها کرد متوجه شدم در تمام طول مدتی که او من را مورد تجاوز قرار داده بود مادرش هم در خانه حضور داشت و صدای فریاد‌های من را شنید، اما به من کمک نکرد.»

سپس متهم در برابر اظهارات شاکی گفت: «اظهارات رومینا تماما کذب است. او با خواست خودش به خانه ما آمد و با رضایت خود با من رابطه جنسی برقرار کرد. ادعای او در مورد حضور مادرم در خانه هم کذب محض است.»

رومینا در اعتراض به ادعای شهاب گفت: «آثار کتک و ضرب و جرح روی بدن من کاملا مشهود است و در گزارش پزشکی قانونی هم آمده که نشان می‌دهد با زور و اجبار به من تجاوز شده است.»

دانشجوی فلسفه مورد تعرض قرار گرفت

رومینا در آخر در حالی که اشک می‌ریخت گفت: «لیسانس فلسفه از دانشگاه تهران دارم. چند سال قبل وقتی دانشگاه قبول شدم به تهران آمدم و تنها زندگی می‌کنم. بعداز تمام شدن درسم در یک کافه مشغول کار شدم، اما دلم می‌خواست کار مناسبی که مرتبط با رشته ام باشد پیدا کنم. برای همین وقتی شهاب به من وعده کار داد فریب او را خوردم و قبول کردم و به من تجاوز کرد.»

    نظر شما