مسعود پزشکیان به خط و نشان زاکانی واکنش نشان داد/ جزئیات

مسعود پزشکیان به خط و نشان زاکانی واکنش نشان داد/ جزئیات

مسعود پزشکیان، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، با توجه به نزدیک شدن دومین مناظره انتخاباتی به صحبت‌های زاکانی واکنش نشان داد

به گزارش 9 صبح به نقل ازجماران، پزشکیان در خصوص حضور قشر خاکستری در پای صندوق رأی، گفت: حضور نداشتن قشر خاکستری در پای صندوق، رأی دادن به گروهی دیگر است که بیایند و قدرت را به دست بگیرند؛ یعنی اقلیت بتوانند بر اکثریت تصمیم بگیرند و حکومت کنند.

مسعود پزشکیان، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، با توجه به نزدیک شدن دومین مناظره انتخاباتی و صحبت‌های زاکانی مبنی بر پاسخگویی به ظریف در این برنامه، گفت: ما تا جایی که می‌توانیم سعی می‌کنیم با منطق صحبت کنیم. آنهایی که ادعا می‌کنند مسلمان هستند، اما با بددهنی، تهمت، افترا و انگ زدن می‌خواهند طرف مقابل را حذف کنند، باید پاسخگو باشند که چرا جامعه به این شکل درآمده است که نمی‌توانند آن را هدایت کنند؟!

 وی ادامه داد: علت دوری اکثر جوانان از ما به دلیل رفتار و عمل ما بوده است، با این منطق کسی را نمی‌توان جذب و حتی به کسی که از نظر فکری از ما فاصله دارد، بگوییم ما را قبول کن! منطق این دسته از افراد دعوا کردن، از دیوار بالا رفتن و تهمت زدن است.

پزشکیان در خصوص حضور قشر خاکستری در پای صندوق رأی، گفت: حضور نداشتن قشر خاکستری در پای صندوق، رأی دادن به گروهی دیگر است که بیایند و قدرت را به دست بگیرند؛ یعنی اقلیت بتوانند بر اکثریت تصمیم بگیرند و حکومت کنند.

وی در پاسخ با این سوال که چگونه می‌توان به امید را تزریق کرد، گفت: در صحبت‌های خود از امید گفتم؛ باید همه باور کنند طرف حق هستیم و این حق را در طی زمان می‌توان فهمید؛ اما همین را می‌توان به این عزیزان گفت که سعی کنند در پای صندوق رأی حاضر شوند و به کسی رای دهند که حق و حقوق آن‌ها را رعایت خواهد کرد.


 

نظر شما