چهره مطرح فوتبالی در بازی پرسپولیس-نساجی خداحافظی میکند

چهره مطرح فوتبالی در بازی پرسپولیس-نساجی خداحافظی میکند

داوود رفعتی که در سال‌های آغازین لیگ برتر فوتبال ایران به‌عنوان کمک داور فعالیت می‌کرد و یک دهه قبل در حالی که جزو لیست بین‌المللی بود تصمیم به خداحافظی از این جایگاه گرفت، حالا هم اعلاک کرد به پایان فعالیت در سمت مسئولیت برگزاری بازی‌ها رسیده است.

به گزارش 9صبح،داوود رفعتی که در سال‌های آغازین لیگ برتر فوتبال ایران به‌عنوان کمک داور فعالیت می‌کرد و یک دهه قبل در حالی که جزو لیست بین‌المللی بود تصمیم به خداحافظی از این جایگاه گرفت، حالا هم اعلاک کرد به پایان فعالیت در سمت مسئولیت برگزاری بازی‌ها رسیده است.

رفعتی که همواره در دیدارهای حساس لیگ برتر از سوی فدراسیون فوتبال ایران به‌عنوان نماینده انتخاب شده و سعی در اجرای قانون به طور جدی داشته، امروز هم نماینده فدراسیون در مسابقه سرنوشت‌ساز نساجی و پرسپولیس در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر خواهد بود.

اما حالا رفعتی در اقدامی غیرمنتظره و انتشار پیامی به شرح زیر از مسئولیت خود در پایان دیدار نساجی و پرسپولیس خبر داد و نوشت:

«هر آمدنی، رفتنی هم دارد. زمانی که داوری را شروع کردم همیشه دوست داشتم که در اوج خداحافظی کنم و در چهل و یک سالگی و زمانی که کمک داور  بین‌المللی بودم، خداحافظی کردم. پس از ۹ سال فعالیت به‌عنوان ناظر مسابقات و مسئول برگزاری تصمیم گرفتم در مسابقه نساجی و پرسپولیس از این حرفه نیز خداحافظی کنم.  در این سال‌ها همکاری بسیار نزدیک با سازمان لیگ داشتم و در تمام لیگ‌ها، تایید ورزشگاه‌ها و تدریس با تمام توان در خدمت بودم 
ولی دیگر توان و انگیزه ای برای ادامه فعالیت وجود ندارد.  امیدوارم دوستان دیگر بتوانند این راه را به بهترین شکل ادامه دهند. با آرزوی موفقیت»

رفعتی

منبع:ورزش سه

    نظر شما