مدعی شدن گلر جنجالی جام جهانی؛مسی را به این تیم می‌برم!

مدعی شدن گلر جنجالی جام جهانی؛مسی را به این تیم می‌برم!

امیلیانو مارتینز، دروازه‌بان البی‌سلسته یکی از ستاره‌های بی‌چون و چرای تیمش در دیدار پایانی بود که در واپسین لحظات سیوی تاریخی انجام داد.

به گزارش 9صبح،۵ ماه از پایان جام جهانی ۲۰۲۲ می گذرد و هواداران تیم ملی آرژانتین هنوز با به خاطر آوردن اتفاقات این جام که به سومین قهرمانی آنها انجامید خوشحال می شوند. امیلیانو مارتینز، دروازه‌بان البی‌سلسته یکی از ستاره‌های بی‌چون و چرای تیمش در دیدار پایانی بود که در واپسین لحظات سیوی تاریخی انجام داد.

دروازه‌بان ۳۰ ساله تیم ملی آرژانتین در صحنه یاد شده ضربه کولو موآنی را در موقعیت تک به تک مهار کرد تا کار به ضربات پنالتی کشیده و به قهرمانی شاگردان لیونل اسکالونی بیانجامد. او در گفت و گویی که به تازگی در اوله منتشر شده با یادآوری صحنه یاد شده گفت: "هیچ وقت این سیو تکرار نخواهد شد. شاید بهترین نجات دوران ورزشی من بود که تا آخر عمر فراموشش نمی‌کنم. "

مارتینز در مورد شرایط دشوار آن لحظات گفت: "زمانی که کار به تساوی کشیده شد بازیکنان خط دفاعی فشار بالایی را احساس می کردند. چیزی که بیش از همه اهمیت داشت این بود که در آن شرایط بتوانم آرامش خودم را حفظ کنم. یا باید می ایستادم و مقاومت می‌کردم، یا اینکه پا پس می کشیدم. من می توانم ۲۰۰ سیو بهتر انجام دهم اما قطعا بهترین سیو زندگی من آن سیو بود. "

او به سکوت مرگبار لحظه یاد شده اشاره کرد که کار را چند برابر سخت کرده بود: "چیزی که بیش از همه به چشم می آمد سکوت مرگبار ورزشگاه در لحظه تک به تک بود. ۸۰ درصد ورزشگاه را هواداران آرژانتین تشکیل می دادند. در آن لحظه اوتامندی نتوانست توپ را دفع کند و من هنوز بعضی وقت‌ها که می‌خواهم بخوابم یاد آن سکوت می‌افتم که کل ورزشگاه را در بر گرفته بود. "

مارتینز در پایان مصاحبه خود به شرایط نه چندان خوب مسی در پاری‌سن‌ژرمن اشاره کرده و در پایان گفت: "اگر آنها مسی را هو کنند او را به استون‌ویلا می‌آورم. ما هر هفته اینجا کباب درست می‌کنیم و می‌توانیم مهمانی برگزار کنیم و خوش بگذرد. "

منبع:ورزش سه

    نظر شما